Global Rally 2018: Forever Evine Gidiyor

Bazıları, Global Rally'nin her yıl Forever işinde epik bir sonuç doğurduğunu ve Nisan ayında gerçekleşeceğini söyleyebiliriz. Chairman's Bonus çeklerindeki milyonlarca dolardan yeni ürünlerin ve en iyi ülke satışlarının ilan edilmesine kadar, Global Rally'deki etkinlikler, her FBO'nun kişisel yolculuklarının en büyük finali ve bir başka yılın Forever'daki başarısı.

2018'de işimizde 40 yıldır var olacağız ve bunu kutlamak için evimize geliyoruz!

22-30 Nisan 2018 tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan Global Rally, Dallas, Teksas ve Forever ailesine özel bir mekan haline getiren çok sayıda cazibe merkezi deneyimi yaşayacaksınız. Amerika'nın Aloe plantasyonundan birine ev sahipliği yapan Texas, sadece 40 yıllık kutlamak için mükemmel bir yer değil aynı zamanda Forever köklerine geri dönmek için mükemmel bir yer.

Forever Evinde

Dallas, Teksas'daki Aloe Vera of America, tüm dünyadaki Aloe Vera operasyonumuzun üretim anahtarıdır. Buradan Teksas ve Mission'taki işleme tesisimiz olan Texas ve Dominik Cumhuriyeti plantasyonlarını her yıl 8 milyon galonun üzerinde Aloe Vera jeli ve birçok başarılı Aloe Vera ürün hattımızın üretimini yapıyoruz.

Gelecek yıl Global Rally'e katılmak için neler bekliyorsunuz? Sadece Forever'ın ABD'deki tesislerimizin bazılarını görme şansı değil, global işinizi genişletme, Forever'ın dikey entegrasyonunun büyük bir bölümünü ve bunun için daha fazla şey öğrenme şansını sunuyor. Forever'ı dünyadaki en büyük fırsat haline getiriyor.

Forever tesisinde çalışmanın gerçekten ne gibi bir şey olduğunu veya sevdiğiniz Aloe Vera Jeline dönüşen bir Aloe Vera bitkisinin nasıl işlendiğini bilmek ister misiniz? Bu, hepsini ve daha fazlasını deneyimlemenin şansını yakalayacaksınız!

Forever'a bağlanmak için başka bir fırsat mı arıyorsunuz? Forever Resorts, Amerika Birleşik Devletleri'nde 40'dan fazla eşsiz konaklama, tatil ve eğlence mülkünün sahibi ve yöneticisidir. Ancak, Southfork Ranch bizim favori mekanımız! Genellikle "Dünyanın En Ünlü Çiftliği" olarak adlandırılan bu çiftlik, CBS-TV dizisi "Dallas" en ünlü dizilerden bir tanesidir. FBO'lar, etkinlik sırasında bu heyecan verici ve tarihi Forever mülkünü keşfetmek için bir şans bulacak.

Dallas hakkında daha fazlası

Dallas'ın Texas'ta bir numaralı yerinin olduğunu biliyor muydunuz? 12.000'den fazla yemek yiyebileceğiniz yerler ve nüfusu 4.6 milyon olan bu geniş şehir, güney cazibesi, modern ve kovboy kültürünün eşsiz bir karışımı ve görülmesi gereken çok sayıda cazibe merkezine sahiptir.

Birbirinden 19 blok ötedeki birçok müzeyi ziyaret edin, büyük spor merkezlerini keşfedin, bir sabah gezintisi için Teksas Parkına bir geziye çıkın ya da şehrin nefes kesici manzarasını elde etmek için Reunion Tower GeO-Dec'i ziyaret edin...

Gelecek sene size "Evinize hoş geldiniz" demek için sabırsızlanıyoruz!

Benzer Ürünler