Ej tālu, ej kopā

Cilvēki bieži man jautā, kā esmu paspējis tik daudz izdarīt savā dzīvē. Kā jau iepriekš stāstīju, nav īpaša veiksmes noslēpuma, bet daudz ieguldītu pūļu, ieskaitot daudz smaga darba un pozitīvas attieksmes. Bet, viena no manas veiksmes atslēgas stratēģijām ir gluži kā iemācīt maziem bērniem dalīties, bet tas labāk kļūst saprotams, kad paliekam vecāki.

Man, kad runa ir par lēmumu pieņemšanu vai jaunu ideju izstrādi, labākais ir komandas atbalsts. Viens no maniem mīļākajiem āfrikāņu sakāmvārdiem vēstī, "ja vēlies ceļot ātri, dodies viens; ja vēlies ceļot tālu, dodies kopā."

Izmantot komandas darbu, nozīmē, ka vairāk domājam par to, ko mēs darām, parādās vairāk radošuma, un iespēja iegūt pareizos rezultātus ir lielāka.

Gandrīz 40 gadus, man ir cilvēku komanda, kas spēlē nozīmīgu lomu mūsu Forever ilgtermiņa panākumos, no lieliskiem cilvēkiem šeit galvenajā ofisā līdz darbiniekiem mūsu ofisos visā pasaulē, kā arī mūsu FBĪ Pasaules Līderu Komanda. Šie cilvēki ir profesionāli ietekmējuši ne tikai mūsu biznesu, bet viņi bija man blakus arī grūtību laikā un arī labākajos dzīves brīžos.

Varu droši teikt, ja jums blakus būs uzticīgi un pozitīvi cilvēki, jūsu ceļojums uz panākumiem būs daudz izdevīgāks un ar lielāku atdevi.

Nesen mēs zaudējām kādu ļoti dārgu Forever ģimenes personu, kura bija ļoti augsti atzīta ar savu komandas darbu. Kopš 2001.gada Dr. Maria Idigo mūs visus iedvesmoja strādāt kopā, lai sasniegtu savus sapņus.

Mariai kopā ar savu brīnišķīgo vīru Clement, bija izšķiroša loma, palīdzot mums attīstīties Āfrikas tirgū, un pozitīvi ietekmēja vairāku tūkstošu biznesa īpašnieku dzīves visā pasaulē. Mēs esam ļoti pateicīgi mūsu ‘Āfrikas karalienei’ un mantojumam, ko viņa atstāja pēc sevis.

Marias spēja saliedēt sev apkārt civlēkus, viņas līdzjūtība un ieguldījums radot pārmaiņas Āfrikā un visā pasaulē, pierādīja, ka vislabāk veicas, ja darbojas kopā.  

Vienmēr jūsu,

Rex Maughan
CEO, Forever Living Products

Saistītie produkti