SASNIEGSI NOSPRAUSTOS MĒRĶUS

Pavasaris ir gandrīz klāt, perfekta sezona, lai sāktu savus treniņus. Bet kā noteikt savus fitnesa mērķus, kas darbosies? Ceru jūs iedvesmot un sniegt jums instrumentus, lai nosprastie mērķi realizētos!

Jūsu treniņu rezultāts ir atkarīgs no jums, un ar pareizajiem bagātinātājiem jūs varat sasniegt savus mērķus efektīvāk, jūtoties labāk sava ceļojuma pat vissmagākajā posmā. Nav nekādu īsceļu, kad runa ir par maniem treniņiem, un tas pats attiecas uz maniem bagātinātājiem. ARGI + ir mans favorīts, kā arī Forever Pro X2 uzkodas un papildu kalorijas, kad man tās ir nepieciešams, lai saglabātu turpinājumu.

Mans galvenais padoms, lai sasniegtu jūsu fitnesa mērķus, ir, pirmkārt, zināt, ko jūs vēlaties, un kāpēc. Tad jūs veicat savu darbības plānu. Darbs ar atskaites punktiem, lieliem un maziem, un sniedzat sev atlīdzību, kas pastiprina jūsu apņemšanos un palīdz tikt līdz galamērķim. Var sākt, apbalvot sevi ar 30 minūšu televīzijas katru nedēļu vai iekļaujot desertu kādu vakaru nedēļā. Lai kas tas būtu, pierakstiet to un strādājiet tam.

Jūsu līdzekļi atšķiras atkarībā no jūsu mērķa veida. Ja jūsu mērķis ir piedalīties sacīkstēs izvirzītā mērķa laikā, tas ir izmērāms un tam ir temiņš. Sagatavoties fiziski un garīgi nogurumam un sāpēm, ar ko varat saskarties sacensību laikā. Pievienot šos elementus savā treniņu plānā, meditē un domāt par to.

Ja tavs mērķis ir zaudēt svaru un kļūt veselīgākam, tev jāveic izmaiņas dzīvesveidā. Jums ir nepieciešams domāt par abiem, ko veiksiet, lai pie tā nokļūtu un kas jūs kļūsiet, kad sasniegsiet savu mērķi un mainīsiet savu dzīvesveidu. Pierakstiet lietas, kuras jūs nekad neesat varējis paveikt pagātnē, bet vienmēr esat gribējis, kaut vai noskriet pusmaratonu vai iemācīties braukt ar velosipēdu. Kad esat sasniedzis savu fitnesa mērķi, jācenšas ko sākt no šī saraksta.

Garīgā daļa ir svarīga, kad nosakāt savu mērķi. Jums ir jābūt gataviem savai reakcijai un jājūtas apmierinātiem ar pozitīvajiem rezultātiem, kas sagaida. Jūs jūtaties labāk, un esat lepni par saviem sasniegumiem beigās. Un atcerieties, mērķis, lai kāds tas būtu, vienmēr ir personības attīstībai un pašam kļūt labākam.

Nick Soderblom
Sweden, Extreme Sports
Global F.I.T. Team

Saistītie produkti