Dąż do złota

Czy słyszeliście o filozofii olimpizmu? Według komitetu olimpijskiego, olimpizm jest „filozofią życia, chwalącą i łączącą w zrównoważoną całość jakość ciała, woli i umysłu. Łącząc sport z kulturą i edukacją, olimpizm dąży do stworzenia sposobu życia opartego na radości z wysiłku, wychowawczych wartościach dobrego przykładu, odpowiedzialności społecznej i poszanowaniu uniwersalnych podstawowych zasad etycznych.”

Bazując na tej filozofii, trzy wartości są wyraźnie dostrzegalne podczas rywalizacji na Igrzyskach:


  1. Dążenie do doskonałości
  2. Okazywanie szacunku
  3. Celebrowanie współzawodnictwa

Cały świat zbiera się, by rywalizować, by dawać z siebie wszystko, by nasi najlepsi rywalizowali z najlepszymi z innych krajów i dążyli do zwycięstwa. A potem, kiedy znicz zostaje wygaszony, wyniki zapisane, a przyjaźnie przypieczętowane, wracamy do domów, by ciężko pracować, przygotowując się do kolejnych zawodów.Podobnie my, jako globalni przedsiębiorcy, musimy charakteryzować się tymi przymiotami, które są ważne w sporcie. To duch pracy zespołowej, wytrwałość, zaangażowanie i szlachetność. I choć Igrzyska odbywają się raz na dwa lata, nad pielęgnacją tych wartości pracujemy każdego dnia. W Forever nie chodzi tylko o kwalifikację jako Eagle Manager czy o otrzymanie czeku Chairman’s Bonus. Chodzi o podróż, dzięki której stajemy się tym, kim jesteśmy jako Forever Businness Owners i podczas której zmieniamy na lepsze życie ludzi na całym świecie. Zawieramy przyjaźnie, dążymy do doskonałości i, przede wszystkim, poprzez nasze działania i wsparcie okazujemy szacunek i troskę wobec firmy, produktów i innych FBO.

Na swojej liście osiągnięć mogę nie mieć bycia Olimpijczykiem, ale mam bycie Przedsiębiorcą Forever. Jestem z tego dumny, bo wiem, że FBO na całym świecie hołdują tym samym zasadom, co ja. Tak jak sportowcy, których podziwiamy, trenujemy każdego dnia, przygotowując się do wydarzeń, które wpłyną na nasz biznes i życie. Uczymy się na porażkach, cieszymy ciężką pracą, jakiej wymaga dojście na szczyt i szukamy uznania, gdy wiemy, że zasłużyliśmy na złoto. Swój złoty medal zawsze możecie mieć przy sobie – to Wasz uśmiech i odznaka Forever.


Forever Wasz, 

Rex Maughan
CEO 

Powiązane produkty