ZDRAVÉ SRDCE JE VE VAŠEM MYŠLENÍ

Meditujte levitováním. To je výraz, který mě učil můj duchovní učitel ještě když jsem byl na škole. Jestliže chcete být úspěšní v jakékoliv části svého života, měli byste začít vaší duší, klidnou myslí a láskou naplněným srdcem.

Učili nás jíst zdravě, vyhýbat se špatným tukům a zpracovaným potravinám, vyhýbat se cigaretám a nadměrnému pití alkoholu a to vše kombinovat s pravidelným denním cvičením. Všechno jsou to velmi důležité klíčové faktory při snižování krevního tlaku, obezity a v poskytování živin, které tělo potřebuje pro správnou tělesnou funkci a udržení energetických hladin.

Pokud jste mezi 90 % lidí, kteří nechodí pravidelně do posilovny či neběháte 10 km maratón, pak jsou zde některé tipy jak udržet své srdce šťastné a pořád zdravotně prospívat. Pryč jsou dny, kdy to bylo jen doménou hippies, jogínů a dalších praštěných lidí, kteří seděli v kruhu a odříkávali své opakující se mantry a pálili kadidla se štěbetajícími delfíny v dáli. Ukousněte si pět minut z vašeho dne ke klidnému usednutí, zrelaxujte svou mysl a vaše tělo z toho bude mít úžasný užitek.

Naše duševní zdraví je důležitou součástí toho, jak si naše tělo vede. Nejlepší část meditace či prožívání okamžiku jsou ty malé chvilky, které bych rád nazval „šlofíky mozku“. Všimli jste si někdy, že jste při čtení knihy, sledování filmu, zírání do krbu či při jízdě (což nedoporučujeme) úplně vypnuli mozek? Najednou si uvědomíte, že nemáte tušení, co čtete, na co jste koukali či jak jste se dostali k místu, kde se právě nacházíte.

Tyto malé okamžiky znamenají, že se vaše mysl odebrala na své šťastné místo a že jste pro ni udělali něco dobrého. Takže není potřeba zapalovat kadidlo, pokud to není vaše káva, raději začněte plést, kupte si puzzle či zajděte na masáž. Meditovat levitováním je klíč k vašemu zdravějšímu a šťastnějšímu já!

Tím, že svému tělu každý den věnujete pár vzácných minut pro zrelaxování mysli, nejen snížíte svůj krevní tlak, ale zlepšíte i tepovou frekvenci, dýchání a zaktivujete svůj mozek. Bude vás to motivovat ke zlepšení svých každodenních návyků a budete usilovat o své zdravější, hubenější a uvědomělejší JÁ! Žádné kdyby a ale!


Rellu Pats, UAE
Světový F.I.T. tým

Související produkty