MŪSU SIRDS VESELĪBA IR PRĀTĀ

Meditēt lidinoties. Šī ir viena frāze, kuru man mācīja mans skolotājs reiz skolā. Lai gūtu panākumus jebkurā dzīves daļā, jums vajadzētu sākt ar savu dvēseli, mieru, un ar mīlestību piepildītu sirdi.

Mums ir mācīts ēst liesu un tīru, izvairīties no sliktajiem taukiem un apstrādātiem pārtikas produktiem, atmest tādu lietu kā cigaretes, un izvairīties no lieka daudzuma alkohola, visu apvienot ar regulāru vingrošanu ikdienā. Šie VISI ir ļoti svarīgi galvenie faktori, kas pazemina asinsspiedienu, saglabājot aptaukošanās risku zemā līmenī un dod jūsu ķermenim uzturvielas, kas nepieciešamas veselam organismam, ķermeņa funkcijām un enerģijas līmenim.

Ja esi viens no 90% kurš nepilda regulāru vingrošanu svaru zālē vai skrien 10km maratonu, tad šeit ir daži vienkārši padomi, kā saglabāt savu sirdi laimīgu un pārsteigt veselību ar labiem ieguvumiem. Ir pagājuši tie laiki, kad tie bija tikai hipiji, jogi un citi jocīgi cilvēki, kas sēdēja aplī un atkārtoja mantras, dedzināja vīrakus un delfīni raudāja tiem fonā. Ņemiet šīs 5 minūtes no jūsu dienas, lai mierīgi pasēdētu un atslābinātu prātu un ķermenis būs pārsteigts par šo ieguvumu jūsu veselībai.

Mūsu garīgā veselība ir svarīga daļa no tā, kā mūsu ķermenis darbojas. Labākā meditācijas daļa ir tie mazie momenti, ko man patīk nosaukt par "prāta snauda". Vai esat pamanījuši, ka reizēm jūs pilnīgi izslēdziet smadzenes lasot grāmatu, skatoties filmu, skatoties kamīnā, vai dažreiz braucot (neiesaku to izpildīt uz ceļa). Pēkšņi saprotiet, ka jums nav ne jausmas, ko jūs lasāt, redzat, vai to, kur jūs esat.

Šis mazās prāta snaudas ir jūsu prāta ceļš uz laimīgo vietu; jūs vienkārši padariet savu veco pulksteni labāku. Tāpēc nav nepieciešams iedegt vīraku, ja jums tas sagādā neērtības, tā vietā sākt adīt, nopirkt mozaīkas puzli vai doties uz masāžu. Meditēt lidinoties ir galvenā atslēga, lai jūs kļūtu veselīgāki un laimīgāki!

Izmantojot šīs dažas minūtes katru dienu, lai klausītos savā ķermenī, atpūtinātu prātu, ne tikai samazinās jūsu asinsspiedienu, uzlabos sirds ritmu, elpošanu un aktivizēs jūsu smadzenes. Tas arī motivēs jūs pilnveidot savus ikdienas paradumus un censties kļūt par veselīgāku, efektīvāku un skopāku TU! Secinājumi? Bez - ja, un vai bet!


Rellu Pats, UAE
Global F.I.T. Team