Zorganizuj wspólne oglądanie Global Rally!

Zaproś gości i oglądajcie razem Global Rally 2019, by poczuć prawdziwe zjazdowe emocje! Forever Business Owners z całego świata spotykają się w jednym spektakularnym miejscu, by na wielką skalę świętować sukcesy i świetnie się bawić! Byliśmy już w arenie O2 w Londynie i w World Trade Center w Dubaju, a w tym roku przyszła pora na Globe Arena w Sztokholmie. Laureaci zapraszani są na w pełni opłacony, tygodniowy wyjazd, a osoby bez kwalifikacji mogą kupić bilety na Rally Show w piątek i sobotę. Co roku bilety szybko się wyprzedają, a publiczność sięga 15 000 osób!


Nawet jeśli nie dasz rady pojechać do Szwecji, możesz wziąć udział w tym wielkim święcie Forever. Na naszym kanale na Vimeo będziemy transmitować Rally Show na żywo – pokażemy nie tylko to, co będzie się działo na scenie, ale także unikalne ujęcia zza kulis. Dołącz do tysięcy ludzi w Sztokholmie, oglądając zjazd w domowym zaciszu! 


Zbierz swój zespół i zróbcie fantastyczną imprezę 


Wspólne oglądanie zjazdu to coś więcej niż mile spędzony czas. To doskonała okazja, by zacieśnić relacje i zainspirować cały zespół do wspólnej pracy nad wyjazdem na Global Rally 2020!


Znajdziecie się przy tym w doborowym towarzystwie – założyciel i CEO Forever, Rex Maughan też urządza taką imprezę w Biurze Głównym. Zespół Global Events przez cały rok ciężko pracuje, by zorganizować fantastyczny, z roku na rok coraz lepszy, zjazd. Ty i Twój zespół możecie teraz patrzeć jak w czasie rzeczywistym przebiega to wydarzenie – wzruszać się odznaczeniami na scenie, słuchać szkoleń i bawić przy światowej klasy występach artystycznych.


Aby już teraz poczuć emocje i zobaczyć, jak wygląda taki event, obejrzyj podsumowanie Global Rally 2018 w Dallas tutaj. Niezwykle inspirującym gościem specjalnym ubiegłorocznego zjazdu był Argentyńczyk Nando Parrado, rozbitek, który przeżył katastrofę lotniczą i autor książki Cud w Andach. Publiczność słuchała jego opowieści o przetrwaniu i przyjaźni z zapartym tchem.


Tegoroczny Rally Show również zapowiada się niesamowicie – oglądajcie na żywo #FGR19, aby poznać nowe produkty i jako jedni z pierwszych usłyszeć o nowych inicjatywach i możliwościach Forever! 


Niech to będzie niezapomniana impreza


Imprezę zacznij planować jak najszybciej. Jest ona nie tylko wyśmienitą okazją do spotkania z zespołem, ale także do tego, by wprowadzić do świata Forever nowe osoby. Rozpuść wieści w mediach społecznościowych, poinformuj znajomych i buduj atmosferę przed imprezą tak, aby nie można się już było jej doczekać.


Zastanów się, jak podczas spotkania pokazać Forever od najlepszej strony. To doskonała okazja do przygotowania pysznych aloesowych moktajli (przepis znajdziesz niżej) i zaserwowania FAB, by goście zachowali energię przez cały czas trwania zjazdu.


Dla niektórych gości to może być pierwsze spotkanie Forever. Przygotuj kilka swoich ulubionych produktów pielęgnacyjnych, suplementów i napojów, na wypadek gdyby nadarzyła się okazja do rozwoju biznesu.  


Dwa sposoby na oglądanie #FGR19  


Dla tych, którzy chcą oglądać Global Rally na bieżąco, pierwsza transmisja na żywo rozpocznie się na naszym globalnym kanale Vimeo o 11:30 czasu lokalnego, w piątek 10 maja. Ty i twoi goście będziecie mogli oglądać szkolenia, awanse i rozrywkę w czasie rzeczywistym. Drugi pokaz rozpocznie się w sobotę, 11 maja o 11:30 czasu lokalnego.


Transmisje pozostaną dostępne online, więc możesz urządzić wspólne oglądanie o dowolnej porze. Udostępniaj swoje zdjęcia ze wspólnego oglądania z hasztagiem #FGR19, a być może właśnie Ty zwrócisz na siebie uwagę prowadzących! Biuro Główne z radością pozwoli ci też zajrzeć do serca Forever, zobaczysz więc, co sprawia, że Global Rally jest takim unikalnym wydarzeniem dla całej rodziny Forever.   


Przygotuj oryginalny moktajl #FGR19 


Zaserwuj swoim gościom inspirowany aloesem moktajl, dokładnie taki sam jaki nasi top FBO będą pili podczas tegorocznej kolacji 5K. Z pewnością zachwyci gości biorących udział we wspólnym oglądaniu zjazdu.  


  • 60 ml Forever Pomesteen

  • 120 ml gazowanej lemoniady  Wymieszaj wszystkie składniki w shakerze, nalej do szklanki z lodem i podawaj z gałązką tymianku.

Powiązane produkty