Pripravte doma párty a sledujte Global Rally

Vychutnajte si vzrušenie z Global Rally 2019 a pripravte doma párty spojenú so sledovaním živého prenosu zo Štokholmu. Práve tu sa budú schádzať naši FBO z celého sveta, aby si vychutnali zábavu a uznanie. V minulosti sme cestovali do O2 arény v Londýne, do svetového obchodného centra v Dubaji. V tomto roku to budú Benátky severu. Stretneme sa v Globe aréne v Štokholme. Kvalifikanti sú pozvaní na týždeň platený v rámci všetkých výdavkov, nekvalifikanti si môžu alebo mohli zakúpiť vstupenky na Rally show, ktorá bude v piatok a v sobotu 10. a 11. mája 2019. Očakávame neuveriteľných 15 000 ľudí!


Ak sa do Švédska nedostanete, neznamená to, že nemôžete byť súčasťou našich osláv. Na našom Vimeo kanále pripravujeme live vysielanie z celej párty spolu s exkluzívnymi zábermi zo zákulisia. Pripojte sa aj vy k tisícom ľudí, ktorí Global Rally v Štokholme sledovať z pohodlia svojho domova.


Pripravte pre svoj tím skvelú párty


Spraviť doma párty, navyše spojenú so sledovaním živého vysielania z Globa Rally, je skvelý spôsob ako môžete inšpirovať váš tím.


Budete online so skvelými ľuďmi, pretože zakladateľ spoločnosti Forever a jej riaditeľ Rex Maughan bude mať podobnú párty vo svojej kancelárii. Náš tím pracuje na organizovaní globálnych podujatí neúnavne celý rok, aby pre všetkých vytvoril skutočne výnimočný zážitok. Teraz môžete spolu so svojim tímom sledovať ako sa všetko rozvíja v reálnom čase – od ocenení až po tréningy a prvotriednu zábavu.


Aby ste sa správne naladili, nezabudnite sa pozrieť na rekapituláciu z Global Rally v roku 2018 na tomto odkaze. Vtedy sme sa stretli v Dallase. Minulý rok sme privítali špeciálneho hosťa. Argentínčan Nando Parrado, ktorý prežil pád lietadla a napísal o tom knihu pod názvom Zázrak v Andách očaril všetkých. Jeho motivačný príbeh o prežití a priateľstve nenechal ani jedno oko suché.


Vy môžete v Štokholme očakávať ďalšie neuveriteľné príbehy, najčerstvejšie informácie o nových produktoch a budete medzi prvými, ktorí budú počuť o nových iniciatívach a príležitostiach vo svete Forever.


Ako si urobíte vlastnú párty nezabudnuteľnou  


Začnite čo najskôr plánovať. Budete mať skvelú príležitosť na stretnutie so svojím tímom. Určite to je aj ideálny čas na predstavenie našej úžasnej spoločnosti novým ľuďom a ukázať im náš svet. Pozvite k sebe priateľov a známych, uvidíte budú z vašej párty nadšení.


Popremýšľajte o tom, ako môžete prezentovať to najlepšie čo Forever ponúka. Pripravte pre svojich hostí skvelý kokteil. Recept prinášame na konci tohto článku. Môžete ich ponúknuť našim Forever FAB drinkom a všetci si tak doplníte energiu, aby ste mohli Global Rally sledovať.


Môže sa stať, že pre niektorých vašich hostí bude sledovanie Global Rally prvou skúsenosťou so spoločnosťou Forever. Ukážte im naše výrobky starostlivosti o pleť, predstavte im Forever Aloe Vera gél. Určite ich zaujmete a vaša párty sa môže stať novým impulzom pre vaše podnikanie. 


Dva spôsoby, ako sledovať #FGR19  


Pre tých, ktorí sa chcú naladiť na Global Rally, máme pripravené na našom Vimeo kanáli živý prenos. Ten začína 11. mája o 11.30 štokholmského času. Nenechajte si ujsť tréningy a zábavu z pohodlia vašej obývačky. 


Toto vysielanie si budete môcť kedykoľvek prehrať odznovu a pozvať si k nemu aj priateľov a známych. Podeliť sa s nami môžete o svoje fotografie, stačí ich zdieľať na sociálnych sieťach s hashtagom #FGR19. Môže sa stať, že práve vás ohlásia v štokholmskej aréne a dočkáte sa potlesku. My vo Foreveri sme nadšení, že vám môžeme ponúknuť pohľad do vnútra našej spoločnosti. Uvidíte prečo je Global Rally takou neuveriteľnou skúsenosťou pre celú rodinu Forever  


Pripravte si kokteil na počesť FGR v Štokholme


Doprajte sebe a svojim hosťom úžasný kokteil. Je bezalkoholický a inšpirovaný aloe. Tento drink budú piť naši top FBO v Štokholme na večeri pre 5k kvalifikantov. Marithyme Refresher určite poteší všetkých ľudí na vašej párty. Vyskúšajte ho ešte dnes! 


Recept:
Všetky ingrediencie zmiešajte, pridajte ľad a drink môžete na záver ozdobiť vetvičkou tymianu.

Súvisiace produkty