Jak si stanovit Fitness cíle do nového roku

Dodržet novoroční předsevzetí se podobá maratonskému běhu. A stejně jako je tomu u maratonu, spousta lidí odpadne krátce poté, co zazní startovní výstřel. Pokud patříte mezi ty, kteří rok co rok odpadávají krátce po startu, může to být nikoliv cíli, které jste si nastavili, ale způsobem, jak jste k těmto cílům přistupovali.
V tomto roce můžete dosáhnout všeho, co chcete, a my jsme pro vás sestavili následující seznam tipů, které vám pomohou proběhnout cílovou rovinkou.


Stanovte si měřitelné cíle 


Podle výzkumu publikovaného Americkou psychologickou asociací s větší pravděpodobností dosáhnou svých cílů lidé, kteří pravidelně sledují svůj pokrok. Proto je tak důležité vybrat si fitness plán, který vám usnadní monitorování a sledování vašeho pokroku.F.I.T. program od Forever byl navržen tak, aby sledování cílů bylo jednoduché. K dispozici je program pro každou fitness úroveň, ať už se snažíte zbavit pár kil, získat svaly, nebo jednoduše zavést do svého denního režimu lepší stravování a výživu. Stažení Aplikace F.I.T. umožňuje snadné sledování pokroku a dodržování programu. Další informace o F.I.T. naleznete zde.


 


Stanovte si cíle, kterých lze dosáhnout s partnerem nebo přáteli  


Není nic lepšího než malá přátelská soutěž, která vás udrží na cestě k dosažení vašich fitness cílů. Sdílení cílů s přáteli může být také skvělým zdrojem povzbuzení a podpory. Vzájemně se budete posouvat vpřed.


Napadá vás někdo z vašich známých, kdo by mohl mít v roce 2019 podobné fitness cíle jako vy? Zapojte ostatní, pracujte společně a zlepšujte se. Plánujte skupinové tréninky nebo výlety, sdílejte zdravé recepty a sledujte navzájem svůj pokrok.


Stanovte si dosažitelné cíle  


Pro začátek si nastavte cíle, kterých lze dosáhnout. Zkuste se například zavázat, že nahradíte jedno jídlo denně tyčinkou Forever Fast Break®, nebo že během prvního měsíce roku 2019 dokončíte program CLEAN 9.


Stejně si můžete počínat i v případě cvičení. Namísto toho, abyste si napsali, že chcete zhubnout 10 kilogramů, nastavte si konkrétnější cíl. Například si dejte závazek chodit do posilovny na hodinu třikrát týdně. Tím nejenže spíše splníte své týdenní cíle, ale zároveň uspějete v těch dlouhodobých.


Stanovte si škálovatelné cíle 


Tohle přichází ruku v ruce s nastavováním dosažitelných cílů. Každé z vašich malých vítězství je jen dalším krokem vstříc větším úspěchům. Jakmile si vybudujete fyzickou kondici, zhubnete a zlepšíte výdrž, vaše stávající cíle se stanou rutinou a vy se budete cítit připraveni udělat další krok.Váš cvičební program vám časem začne připadat stále snazší a snazší. To znamená, že byste měli zvyšovat intenzitu. A jakmile to opět bude snadné, zase přidejte. Běhejte delší vzdálenosti nebo si stanovte časový limit, zvedejte těžší váhy nebo zvyšte celkovou intenzitu tréninku.


Získejte nástroje ke splnění cílů


Kromě stanovení cílů si také vytvořte seznam nástrojů a zdrojů, které budete potřebovat k tomu, abyste měli co nejvyšší šanci dosáhnout svých předsevzetí v oblasti fitness. Pokud je vaším hlavním cílem například zhubnout, přemýšlejte o tom, jaké doplňky stravy nebo náhražky jídla vám k úspěchu pomohou.


Forever Therm™ je výkonný doplněk, který zvyšuje energetickou hladinu a pomáhá nastartovat váš metabolismus. Jako součást zdravé diety založené na kontrole kalorií vám tento inovativní doplněk pomůže ve snaze urychlit snižování hmotnosti.


Aktivní životní styl také znamená, že budete muset zajistit, aby tělo dostávalo potřebnou výživu. Pití Forever Aloe Vera Gelu® každý den podporuje zdravé trávení a pomáhá tělu absorbovat více živin.


Forever Move®  je přelomový, klinicky ověřený doplněk pro podporu kloubů, který zlepšuje jejich komfort a flexibilitu. Ujistěte se, že svým kloubům dodáváte palivo, které potřebují pro delší a produktivnější trénink. Studie ukázaly, že tato klíčová složka může podpořit zdravý rozsah pohybu, podporuje zdraví chrupavky a umožňuje rychlejší regeneraci po cvičení!


Se správným způsobem myšlení a správným nastavením cílů můžete ze svého novoročního fitness předsevzetí udělat realitu. Zeptejte se Forever Business Ownera na to, které produkty vám mohou pomoci splnit vaše cíle v oblasti fitness, nebo jak se můžete zapojit do skupinového F.I.T. programu.


 

Související produkty