Vianočná akcia na infinite by Forever™

Vianoce pomaly klopú na dvere a tak ste určite zvedaví, čo skvelé pre vás pripravil Forever tento rok!


Nebudeme vás držať v napätí a rovno to vybalíme. Pre všetkých máme štedré prekvapenie v podobe 15%-tnej zľavy na sadu infinite by Forever™ a 10%-tnej zľavy na jej jednotlivé produkty: hydrating cleanser, firming serum, firming complex a restoring crème!


Akcia platí do 31.12.2018 a zároveň do vyčerpania zásob.


To však nie je všetko. Okrem vianočnej zľavy od nás dostanete produkty infinite by Forever™ v limitovanej edícii so zimným motívom na obaloch (nevzťahuje sa na firming complex, ktorý sa dodáva bez vonkajšej papierovej krabičky).


Sezóna darčekov je za rohom, čo je skvelý čas, aby ste začali uvažovať o výnimočnej osobe na svojom sviatočnom zozname. Či už plánujete nakupovať pre niekoho blízkeho alebo si doprajete zaslúžený dar v podobe krásne žiarivej pleti vy, prajeme vám, aby vás hektické predvianočné obdobie obišlo oblúkom. Veď prečo si robiť vrásky zo zháňania darčekov, keď Forever ponúka dokonalé riešenie, a to doslova?


 


infinite by Forever™


 ZĽAVA 15 % 


Infinite by Forever™, rad pokročilej starostlivosti o pleť, je vhodný pre všetky typy pleti, no najmä pre suchú pleť. Ak máte viac než 25 rokov, je načase začať rozmýšľať o používaní produktov určených na spomalenie alebo minimalizovanie starnutia. Ak sa starnutím pokožky netrápite, no svoju pleť považujete za suchú, aj tak by sme vám odporúčali využiť hydratačné vlastnosti radu infinite by Forever™. Zakúpením celej sady infinite by Forever™ doprajete vašej pleti maximálnu starostlivosť a nový zážitok z aloe.


 Viac informácií o sade infinite by Forever™ 

 
 

hydrating cleanser


 ZĽAVA 10 % 


Toto hydratačné čistiace mlieko obsahuje množstvo silných prírodných látok, ako je výťažok z jablka a jablčné aminokyseliny a mastné kyseliny z kokosu, ktoré zvyšujú hydratáciu kože. Toto jemné čistiace mlieko zanecháva pokožku hydratovanú, jemnú, čistú a je hlavným základom pre ďalšie ošetrenie proti starnutiu.


 Viac informácií o hydrating cleanser 

 
 

firming serum


 ZĽAVA 10 % 


Naše spevňujúce sérum sa zameriava na znaky starnutia pomocou peptidu troch aminokyselín, ktoré imitujú prirodzený proces v pokožke na zlepšenie jej vzhľadu a pevnosti v kombinácii s účinnými prírodnými zložkami a našim patentovaným aloe vera.


 Viac informácií o firming serum 

 
 

firming complex


 ZĽAVA 10 %       Skvelý darček aj pre mužov 


Krása siaha hlbšie než len po pokožku - začína výživou. Prvý exkluzívny výživový doplnok spoločnosti Forever v oblasti krásy vám pomôže zamerať sa na všetky aspekty starostlivosti o pokožku a vďaka nemu budete bojovať proti starnutiu zo všetkých uhlov.


 Viac informácií o firming complex 

 
 

restoring crème


 ZĽAVA 10 % 


S viac ako 15 látkami, ktoré ošetrujú pokožku sme vytvorili krém, ktorý je na pocit ľahký a jemný k pokožke, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnosti alebo hrubého nánosu, pričom obsahuje množstvo zvlhčovačov.


 Viac informácií o restoring crème 

 

 

Súvisiace produkty