Vánoční akce na infinite by Forever ™

Vánoce pomalu klepou na dveře a tak jste určitě zvědaví, co skvělého pro vás Forever připravil tento rok!


Nebudeme vás napínat a rovnou to vybalíme. Pro všechny máme štědré překvapení v podobě 15%-tní slevy na sadu infinite by Forever™ a 10%-tní slevy na její jednotlivé produkty: hydrating cleanser, firming serum, firming complex a restoring crème!


Akce platí do 31. 12. 2018 a v průběhu si můžete zakoupit za zvýhodněné ceny tolik produktů, kolik potřebujete.


To ale není všechno. Kromě vánoční slevy od nás dostanete produkty infinite by Forever™ v limitované edici se zimním motivem na obalech (nevztahuje se na firming complex, který se dodává bez vnější papírové krabičky).


Sezóna dárků je za rohem, takže je ten správný čas, abyste začali uvažovat o výjimečné osobě na vašem svátečním seznamu. Ať už plánujete nakupovat pro někoho blízkého, nebo si dopřejete zasloužený dárek v podobě krásné zářivé pleti vy sami, přejeme vám, aby vás hektické předvánoční období obešlo obloukem. Vždyť proč si dělat vrásky ze shánění dárků, když Forever nabízí dokonalé řešení, a to doslova?


 


infinite by Forever™


 SLEVA 15 % 


Infinite by Forever™, řada pokročilé péče o pleť je vhodná pro všechny typy pleti, ovšem zejména pro suchou pleť. Pokud je vám více než 25 let, je načase začít přemýšlet o používání produktů určených na zpomalení nebo minimalizování stárnutí. Pokud vás stárnutí pokožky netrápí, ale svou pleť považujete za suchou, i tak bychom vám doporučili využít hydratačních vlastností řady infinite by Forever™. Zakoupením celé sady infinite by Forever™ dopřejete své pleti maximální péči a nový zážitek z aloe.


 Více informací o sadě infinite by Forever™ 

 
 

hydrating cleanser


 SLEVA 10 % 


Toto hydratační čisticí mléko obsahuje množství silných přírodních látek, jako je výtažek z jablka, jablečné aminokyseliny a mastné kyseliny z kokosu, které zvyšují hydrataci kůže. Toto jemné čisticí mléko zanechává pokožku hydratovanou, jemnou, čistou a je hlavním základem pro další ošetření proti stárnutí.


 Více informací o hydrating cleanser 

 
 

firming serum


 SLEVA 10 % 


Naše zpevňujicí sérum se zaměřuje na příznaky stárnutí pomocí peptidu tří aminokyselin, které imitují přirozený proces v pokožce pro zlepšení jejího vzhledu a pevnosti v kombinaci s účinnými přírodními složkami a naší patentovanou aloe vera.


 Více informací o firming serum 

 
 

firming complex


 SLEVA 10 %       Skvělý dárek i pro muže 


Krása sahá hlouběji než jen pod pokožku - začíná výživou. První exkluzivní výživový doplněk společnosti Forever v oblasti krásy vám pomůže zaměřit se na všechny aspekty péče o pokožku a díky němu budete bojovat proti stárnutí ze všech úhlů.


 Více informací o firming complex 

 
 

restoring crème


 SLEVA 10 % 


S více než 15 látkami, které ošetřují pokožku, jsme vytvořili krém, který je už na první pohled lehký a jemný k pokožce, rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty nebo silné vrstvy, přičemž obsahuje velké množství zvlhčovačů.


 Více informací o restoring crème 

 

 

Související produkty