Inovācijas, lai gūtu panākumus

 


Inovāciju ātrums un plašums mūsu pasaulē šodien ir vienkārši neticams. Tik daudz jaunu un brīnišķīgu ideju tiek ieviestas, lai efektīvāk uzlabotu dzīvi visā pasaulē.


 


Man patīk skatīties, kā gudriem cilvēkiem ir drosme un atbalsts, lai panāktu tirgus sasniegumus visās jomās. Tas ir aizraujoši, bet atcerieties, ka īsta gudrība nāk no iespējas filtrēt "mainīties pārmaiņu pēc", un noteikt, kas būs pievienotā vērtība jūsu biznesam. Ir sena paruna, kas mums atgādina par šo: “ja tas nav izputējis, tad nelabo to!”

Bez progresa, jūsu bizness var ātri ciest un palikt aiz tiem, kas atzīt iespēju izmēģināt kaut ko citu, biznesa jaunā daļa jāizdomā un jāpaliek līknes priekšā. Tas ir tas, par ko mēs jau ilgu laiku domājam Forever.

Neapšaubāmi, jūs esat pamanījuši dažas no šīm izmaiņām un attīstības tendencēm mūsu produktu līnijās, mūsu mārketinga plānā, mūsu pakalpojumos un pat mūsu pasākumos. 2017. būs liels gads Forever! Jūs redzēsiet daudzus aizraujošus produktu atjauninājumus, satriecošus zinātniskos sasniegumus, jaunumus piegādē un ražošanā, un vairākus tehnoloģiskos līdzekļus, lai palīdzētu jums veidot savu biznesu. Es esmu priecīgs pateikt, ka šie jauninājumi ir tikai sākums!

Bet inovācijas nebeidzas ar kompāniju. Kā biznesa īpašniekam, arī jums ir jāatrod veidi, kā saglabāt savu biznesu svaigu un saistošu. Atrast jaunus veidus, kā tikties ar cilvēkiem, dalīties ar mūsu produktu priekšrocībām vai mūsu biznesa iespēju, prezentēt sevi un savu biznesu. Šīs inovācijas personiskā līmenī ir kaut kas, ko es esmu redzējis mūsu līderos, kas ir izcili nepārtraukti, un tas ir tas, kas uztur savu uzņēmumu spēcīgu.

Neapšaubāmi, būs arī neveikli soļi – progress reti nāk bez mēģinājumiem  nepareizajās lietās. Noteikti esam pieredzējuši, ka laiku pa laikam tā notiek, bet, jūs redzēsiet, ka tad, kad jūs atradīsiet lietas, kas padara jūsu biznesu unikālu un regulāri to attīstīsiet, patiesie inovāciju ieguvumi  būs nenovērtējami.

Es ar nepacietību gaidu jūsu nākamo soli nākotnē mūsu biznesā!

Vienmēr jūsu,Rex Maughan
CEO, Forever Living Products

Saistītie produkti