Innowacje dla sukcesu

Tempo i ogrom innowacji w dzisiejszym świecie zapiera dech w piersiach. Tak wiele nowych, cudownych idei jest skutecznie wprowadzanych, by poprawiać życie ludzi na całym świecie.


 


Uwielbiam patrzeć, jak dzięki odwadze i wsparciu mądrych ludzi, widzimy postęp w każdej dziedzinie naszego życia. To bardzo ekscytujące, pamiętajcie jednak, że prawdziwa mądrość bierze się z umiejętności filtrowania „zmiany dla samej zmiany” i identyfikowania tego, co faktycznie wzmocni wartość Waszego biznesu. Jest takie stare powiedzenie: „jeżeli coś działa, nie naprawiaj!”


Nasz biznes może ucierpieć z braku postępu – możemy zostać w tyle, wyprzedzeni przez tych, którzy dostrzegają okazję, by spróbować robić coś inaczej, wymyślić jakiś aspekt biznesu na nowo i pozostać w czołówce. Sporo o tym ostatnio myśleliśmy w Forever.


Dostrzegliście już z pewnością pewne zmiany i ewolucję oferty produktowej, naszego planu marketingowego, zakładów, czy nawet wydarzeń, w który bierzecie udział. 2017 będzie wielkim rokiem dla Forever! Zobaczycie jeszcze więcej zmian w produktach, awangardowy rozwój naukowy, postępy w wysyłce i wytwarzaniu oraz kolejne narzędzia technologiczne, które pomogą Wam budować biznes. A mogę Wam powiedzieć, że te innowacje to dopiero początek!


Jednak innowacyjność nie kończy się na firmie. Jako przedsiębiorcy też musicie znajdować sposoby na to, by Wasz biznes pozostał świeży i atrakcyjny. Szukajcie nowych sposobów, by kontaktować się z ludźmi, dzielić korzyściami produktów lub szansy na biznes oraz prezentować siebie i swoje przedsiębiorstwo. Nie raz widziałem, jak doskonali są nasi liderzy w byciu innowacyjnym na poziomie osobistym. To dzięki temu ich biznes jest taki mocny.


Bez wątpienia popełnimy jakieś gafy – postępowi z reguły towarzyszą nieudane próby. Na pewno doświadczyliśmy tego raz na jakiś czas, ale zobaczycie, że kiedy odnajdziecie te rzeczy, dzięki którym Wasz biznes jest wyjątkowy i wciąż ewoluuje, prawdziwe korzyści innowacyjności będą nieocenione.


Nie mogę się doczekać następnego kroku w przyszłość naszego biznesu razem z Wami!

Forever Yours,Rex Maughan
CEO, Forever Living Products

Powiązane produkty