Zacilte proti stárnutí s novým režimem péče o pleť. Představujeme Infinite od Forever™.

Nemůžete zastavit zub času, ale můžete jej zpomalit pomocí nejnovější a nejvyspělejší linie proti stárnutí: infinite od Forever™. Tento systém pomáhá zlepšit vzhled pokožky, vyhladit jemné linie a vrásky a umožňuje vám potlačit tradiční projevy stárnutí.


Představte si vaši kůži jemnou jako broskvička.  Toto ovoce představuje svou hladkostí, šťavnatostí a pevností mladou a zdravou pokožku. Na rozdíl od jiného ovoce, sušené švestky, je naplněna vlhkostí a hydratací. Kvůli vnějším vlivům a stárnutí naše kůže ztrácí hydrataci rychleji, což způsobuje, že pokožka vypadá mdle, je náchylnější k vráskám a podléhá celkovému stárnutí. S infinite dokážeme obnovit přirozenou vlhkost pokožky, stimulovat zdravou hladinu kalogenu, snížit výskyt vrásek a jemných čar tak, aby vaše kůže připomínala čerstvě sklizenou broskev.


Díky učinným přísadám odvozených od nejlepších přírodních zdrojů a díky vědeckým poznatkům na klinicky aktivní bázi, které jsou navrženy tak, aby zvýšily účinek naší aloe, je infinite od Forever™ na světové úrovni v anti-age péči o pokožku.


infinite by Forever™ se skládá ze čtyř silných receptů, které na sebe navazují tak, aby vám poskytly silnou péči o pleť, která podporuje krásu zvenčí i zevnitř a nechává vás s oslňující, zvlhčující kůží, která vypadá mladší.


Hydrating cleanser: Hydrating cleanser je plný účinných přírodně získaných složek, jako je výtažek z jablka a aminokyseliny z jablka či mastné kyseliny z kokosu, které zvyšují hydrataci pokožky a jemně a bez vysušování z ní odstraňují špínu a mastnotu. Tento jemný mléčný čisticí přípravek zanechá pokožku hydratovanou, jemnou a čistou, aby tvořila pevný základ pro zbytek vašeho programu zaměřeného na boj proti stárnutí.


Firming serum: Klinicky testovaná přísada, trifluoracetyl Tripepetid-2, peptid ze tří aminokyselin, který kopíruje přirozený proces pleti, aby zvýšil pevnost a zredukoval výskyt jemných vrásek a vrásek. Při klinickém testování tato přísada značně zlepšila elasticitu pokožky uživatele. Společně s účinnými přírodními složkami a naší patentovanou aloe zvlhčuje toto zpevňující sérum pokožku a zároveň zvyšuje její hladkost, pevnost a tloušťku a pokožka vypadá mladší a je mladší na pocit.


Firming complex: Krása sahá dále než jen po pokožku - začíná výživou. První exkluzivní doplněk společnosti Forever pro krásu podpořen dvěma klinickými studiemi vám pomůže převzít kontrolu nad procesem stárnutí. Zpevňující komplex obsahuje patentovanou směs koncentrátu z francouzského melounu, fytoceramidů a mořského kolagenu na podporu hydratace pokožky, snížení výskytu hlubokých obličejových vrásek a zvýšení pružnosti a flexibility pokožky. Tento účinný produkt obsahuje navíc vitamin C k podpoře mnoha vnitřních systémů, vašeho celkového zdraví a vzhledu pokožky.


Restoring crème: Obnovující krém má více než 15 přísad pro zlepšení stavu pokožky a rychle se vstřebává, aby zanechal na pocit hydratovanou a hladkou pokožku. Obnovující krém spojuje nejnovější vědecké poznatky o pokožce s aloe, antioxidantové  acai , granátovým jablkem a směsí esenciálních olejů proti stárnutí na doplnění a omlazení velmi suché pokožky. Co tak dát stárnutí poslední úder?


Možná si myslíte, že znáte aloe - ale nikdy jste ji neviděli takto působit! Infinite od společnosti Forever™ se zaměřuje na stárnutí zevnitř navenek a zvenku dovnitř s revolučními přípravky, které mají hydratovat pokožku, zredukovat výskyt jemných vrásek a vrásek a podporovat zdravé úrovně kolagenu, aby nám pomohly vypadat lépe a cítit se lépe.

Související produkty