Noveco nesteidzīgi ar jauno ikdienas ādas kopšanu. Iepazīstinām ar infinite by Forever™.

Atgriezt laiku atpakaļ nav iespējams, taču mēs varam atjaunot ādas mitruma līdzsvaru, veicināt kolagēna ražošanu un samazināt grumbu rašanos – lai āda izskatītos svaiga kā tikko noplūkta plūme.


Iedomāties, ka jūsu āda ir kā sulīga plūme. Pilns mitruma, līdzens un gluds šis auglis atgādina jaunu, veselīgu ādu. Tomēr ar laiku āda ātrāk zaudē mitrumu, kā arī nelabvēlīgās vides ietekmes – piesārņojuma, saules – rezultātā tā zaudē elastību, mirdzumu un tvirtumu. Sausa āda novecojot izskatās pelēcīga, un tai ir lielāka grumbu rašanās nosliece – tā kļūst gluži kā plūme, kas zaudējusi mitrumu.

Izmantojot jaunākos zinātnes atklājumus un vislabākos dabīgos ingredientus, Forever izveidoja jaunu progresīvu ādas kopšanas produktu līniju, kas palīdz vēl labāk atklāt alvejas īpašības un palīdz rūpēties par jūsu ādu.

Radot infinite by Forever mūsu eksperti atklāja peptīdus, dabiskos minerālus, augu ekstraktus, tuksnešu augus un jaunākos zinātnes atklājumus ādas kopšanas jomā, kas ne tikai papildina alveju, bet patiešām ievērojami palielina tās efektivitāti un lietderīgās īpašības.

mitrinoša tīrīšana: Tīrīšanas līdzekļa sastāvā it daudzas efektīvas dabiskās izcelsmes sastāvdaļas, tādas kā ābolu ekstrakts un ābolu aminoskābes. Šīs sastāvdaļas ne tikai uzreiz samitrina ādu, bet arī sašķeļ netīrumus un taukus, lai tos varētu viegli nomazgāt. Šis maigais krēmveida tīrīšanas līdzeklis mitrina ādu, tā kļūst maiga un tīra, kā arī āda tiek sagatavota citiem produktiem, kas iedarbojas pret novecošanas procesu.

nostiprinošs serums: Serums ādas elastībai ar hidrolizētu nātrija hialuronātu, dabīgu mitrinātāju, kas palīdz uzturēt ādas mitrumu un rūpējas par to, ir radīts tam, lai optimāli atklātu alvejas iedarbību ādas nomierināšanai un elastībai. Rauga ekstrakts palīdz uzturēt kolagēna ražošanu un dabīgas ādas aizsargfunkcijas, piešķirot ādai vienmērīgu nokrāsu, bet sūkalu olbaltumvielas atsvaidzina ādu, padarot to gludu, elastīgu un maigu. Visas šīs iedarbīgās sastāvdaļas kopā cīnās pret ādas novecošanu gan no iekšpuses, gan no ārpuses un lieliski papildina mūsu progresīvo kompleksu ādas elastībai.

nostiprinošais komplekss: Mēs zinām, ka skaistums sākas no iekšpuses – no pareiza uztura. Brīnišķīgs seruma ādas elastībai sabiedrotais – komplekss ādas elastībai, kas ar novecošanas pazīmēm cīnās no iekšpuses. Pirmais un īpašais Forever uztura bagātinātājs skaistumam palīdzēs pilnībā parūpēties par ādu un cīnīties ar ādas novecošanu dažādos aspektos. Mūsu kompleksa ādas elastībai tabletēs ir patentēts meloņu koncentrāta, fitokeramīdu un jūras zivju kolagēna komplekss. Lietderīgie fitokeramīdi no kviešiem dabīgi papildina ādā esošo keramīdu rezerves. Keramīdi spēlē īpaši svarīgu lomu veidojot aizsargbarjeru, kas palīdz ādā saglabāt mitrumu

atjaunojošs krēms: Mūsu produktu līniju īpašā cīņā pret novecošanu pabeidz krēms, kura sastāvā ir vairāk nekā 15 ingredientu, kas rūpējas par jūsu ādu! Kaut gan mūsu atjaunojošā krēma sastāvā ir daudz mitrinātāju, tas ir viegls, ar brīnišķīgu konsistenci un ātri iesūcas ādā, neatstājot taukainu plēvīti un neapgrūtinot to. Iedarbīgas augu izcelsmes sastāvdaļas, tādi kā akai ogas un granātāboli, mitrina un izlīdzina ādu. Austrālijas izcelsmes centipeda cunninghamii ar alveju iedarbojas sinerģiski un palīdz atklāt tās lietderīgās īpašības. Abi kopā šie ingredienti brīnišķīgi nomierina ādu, bet vitamīns B3 un bietes piešķir ādai vienmērīgu nokrāsu un izlīdzina tās virsmu, piešķirot ādai jauneklīgu izskatu. Tādas sastāvdaļas kā skvalēns, simondsiju esteris, glikolipīdi un bišu vasks ir zināmi ar to brīnišķīgajām mitrinošajām īpašībām, kā arī tie palīdz šo krēmu viegli uzklāt uz ādas. Jūs varbūt domājat, ka jūs zināt alveju – bet jūs nekad vēl neesat redzējuši ko tā spēj paveikt šādā sastāvā! Infinite by Forever™ palīdz novecot no iekšpuses uz āru un ārpusē revolucionārā formula mitrina ādu, samazina samalkās krunciņas un grumbiņas, un veicina veselīgu kolagēna līmeni, lai palīdzētu jums izskatīties labāk un justies labāk.
Vai tas nav brīnišķīgs pēdējais trieciens cīņā pret novecošanu?

Saistītie produkti