Yeni favori cilt bakım ürününüz infinite by Forever™.

Kum saatlerini durduramazsınız, ancak Forever'in en yeni ve en gelişmiş yaşlanmayı önleme çizgisiyle yavaşlamasına yardımcı olabilirsiniz Infinite by Forever ™. Bu sistem, cildin görünümünü iyileştirmeye, ince çizgileri ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur ve yaşlanmayı geri çevirmenize yardımcı olur.

Cildinizi bir sulu erik olarak hayal edin. Nemlendirilmiş, gergin ve pürüzsüz olan bu meyve genç, sağlıklı cildi temsil eder. Çevresel faktörler ve yaşlanmaya bağlı olarak, cildimiz nemlenmesini hızla kaybederek cildin matlaşmasına ve kırışıklıklara ve yaş çizgilerine daha yatkın hale gelmesine neden olur. Infinite ile, cildin nem dengesini eski haline getirebilir, sağlıklı kollajen seviyelerini uyarabilir ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltabiliriz - cildiniz yeni açılan bir çiçek gibi görünür hale gelebilir.

Klinik açıdan aktif seviyelerde doğanın en iyi kaynaklarından ve Aloe'nin etkilerini yükseltmek için tasarlanmış bilimsel gelişmeler ile üretilen güçlü hammaddelerle desteklenen, Infinite by Forever ™ yaşlanmayı önleyici cilt bakımının temel taşı olacak.

Infinite by Forever ™ çeriden ve dışarıdan güzelleştirmeyi destekleyen ve sizi genç hissettirecek parlak, nemli bir cilde sahip olmanız için dört güçlü formülden oluşur.

hydrating cleanser: Elma özü ve elma amino asidi ve coco yağ asitleri gibi güçlü, doğal olarak türetilmiş içeriklerle doludur ve cilt hidrasyonunu arttırır ve kurumadan bunu uygular. Bu yumuşak, sütlü temizleyici, yaşlanmayı önleyici rutinin geri kalanı için güçlü bir temel oluşturması için cildi sulu, yumuşak ve temiz hissettirecektir.

firming serum: Klinik olarak test edilmiş bir bileşen, trifluoracetyl Tripepetide-2, sertliğin görünümünü artırmak ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak için cildin doğal sürecini taklit eden üç amino asitli bir peptiddir. Klinik testlerde, bu madde kullanıcılarda esnekliği önemli ölçüde geliştirdi. Güçlü doğal maddelerle ve patentli Aloe ile eşleştirilmiş, sıkılaştırıcı serum cildi nemlendirirken genç görünen ve hisseden ciltler için pürüzsüzlüğü, sıkılığı ve kalınlığı artırır.

firming complex: Güzellik içten gelir, beslenme ile başlar. Forever'ın iki özel klinik çalışmayla desteklenen ilk güzellik takviyesi yaşlanma sürecinin kontrolünü ele geçirmenize yardımcı olur. Sıkılaştırıcı kompleks, Fransız kavun konsantresi, fitoseramidler ve deniz kolajeninin özel bir karışımıyla cilt hidrasyonunu desteklemekte, yüz kırışıklıklarının derinliğinde görünümünü azaltmakta ve cildin esnekliğini arttırmaktadır. Buna ek olarak, bu güçlü ürün, birden fazla iç sistemi, genel sağlık ve cilt görünümünü desteklemek için C vitamini içerir.

restoring crème: 15'den fazla bileşeni ile görünümünün eski haline geri döndürülmesi, cildi nemli ve pürüzsüz hissetmesini sağlar. Yenileme kremi, en son cilt bilgisini Aloe, antioksidan güçlü acai ve nar ve yaşlanmayı önleyen uçucu yağ karışımı ile birleştirerek kavrulmuş cildi yeniler ve gençleştirir.

Aloe'yi tanıdığınızı düşünebilirsiniz - ancak böyle bir performans sergilediğini hiç görmediniz! Infinite by forever ™, cildi nemlendirmek, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak ve daha iyi görünmesine ve iyileştirmenize yardımcı olması için kollajen seviyelerini yükseltmek için tasarlanmış devrimci formülleri ile idaha iyi görünmenizi ve hissetmenize yardımcı olur.

Benzer Ürünler