Milujte kožu, v ktorej ste

Každý človek na tomto svete je jedinečný a okrem mnohých ďalších krásnych rozdielov, ktoré vás robia VAMI, je typ pokožky ďalším faktorom, ktorý tvorí súčasť vášho ja. Tak ako pri väčšine vecí, aj tu je dôležité rozumieť svojmu telu, aby ste mu mohli poskytnúť starostlivosť, ktorú potrebuje na to, aby bolo šťastné, zdravé a vyzeralo čo najlepšie.

Existujú štyri hlavné typy pokožky: normálna, suchá, mastná a zmiešaná. Najúčinnejší spôsob, ako zistiť ten svoj, je preštudovať vzhľad svojej pleti pár hodín po tom, ako ste si ju umyli. No nezabudnite, že na ňu nesmiete naniesť nijaké produkty, inak to nebude správne fungovať. Ak máte suchú pokožku, môžete si všimnúť drsné alebo šupinaté miesta. Ak máte mastnú pleť, uvidíte lesklé miesta na čele, na nose a na brade (T-zóna). A ak máte zmiešanú pleť, všimnete si znaky suchej aj mastnej pleti. Ak ste jedným z tých šťastných ľudí, ktorí majú normálnu pokožku, vaša pleť zostane vyvážená a nezbadáte žiadne suché ani lesklé miesta.

Dobrá správa je, že bez ohľadu na váš typ pokožky má  Forever produkty starostlivosti o pleť, ktoré ju rozžiaria. Čítajte ďalej a objavte rozdiely medzi našimi produktmi starostlivosti o pleť, aby ste mohli dať svojej pokožke lásku, ktorú si zaslúži.


infinite by FOREVER™


rad pokročilej starostlivosti o pleť, je vhodný pre všetky typy pleti, no najmä pre suchú pleť. Ak máte viac než 25 rokov, je načase začať rozmýšľať o používaní produktov určených na spomalenie alebo minimalizovanie starnutia. Ak sa starnutím pokožky netrápite, no svoju pleť považujete za suchú, aj tak by sme vám odporúčali využiť hydratačné vlastnosti radu Infinite by Forever™.


Tento revolučný rad starostlivosti o pleť predstavuje neobyčajné receptúry a prírodné zložky, ktoré spoločne obnovujú rovnováhu vlhkosti pleti, stimulujú zdravú úroveň kolagénu a redukujú výskyt vrások a vrásočiek. Vieme, že aloe je skvelé pre pleť, no rad Infinite by Forever™ zašiel ešte o krok ďalej a spojil aloe s rastlinami a s najnovšími výdobytkami z vedeckého pokroku, čo zvyšuje jeho účinnosť. Infinite by Forever využíva prísady, ktoré sa zameriavajú na známky predčasného starnutia zvnútra a zvonku, vďaka čomu je ideálny pre kohokoľvek, kto chce rozžiariť svoju pleť.

hydrating cleanser: Tento jemný a mliečny čistiaci prípravok je plný silných a prírodných zložiek ako výťažok z jabĺk, aminokyselina z jabĺk a mastné kyseliny z kakaa, ktoré zvyšujú hydratáciu pleti a jemne zmyjú špinu a mastnotu bez vysušovania. Tieto prísady sú hypoalergénne a do produktu nie je pridaná nijaká umelá vôňa, čo znamená, že je jemný aj k citlivej pleti. Jeho omladzujúca receptúra tiež pomáha obrannej funkcii vašej pleti bojovať proti napätej a suchej pokožke a vďaka bohatému obsahu kyseliny linolovej a vitamínu E dokáže tento čistiaci prípravok podporovať lipidy pokožky a pomôcť odstrániť špinu a iné nečistoty, pričom zanechá pocit hydratovanej, jemnej a čistej pokožky. hydrating cleanser je určite vynikajúca voľba, ktorou položíte silný základ pre aplikovanie ďalších svojich bežných prípravkov.

firming complex: Zamerajte sa na starostlivosť o pleť s produktom bohatým na výživné látky a prvým exkluzívnym doplnkom pre krásu - je to firming complex od Forever. Tento doplnok sa zameriava na znaky predčasného starnutia a bol vytvorený špeciálne tak, aby napomáhal kráse zvnútra. Obsahuje vitamín C, ktorý pomáha zdravej tvorbe kolagénu v pokožke, biotín, ktorý pomáha udržiavať zdravé vlasy a pleť, a aj špeciálnu zložku - morský kolagén. Kolagén je proteín plný aminokyselín, ktorý sa prirodzene vyskytuje v organizme, aby väzivu dodával štruktúru a pružnosť. Ukázalo sa, že konzumácia kolagénu znižuje výskyt hlbokých tvárových vrások a zvyšuje pružnosť, flexibilitu a hydratáciu pokožky. Ďalšia prísada, francúzsky melón, ktorú podporili dve klinické štúdie, dodáva superoxid dismutázu, antioxidant, ktorý pomáha bojovať proti voľným radikálom, a patentované fytoceramidy vyživujú pokožku, aby zlepšili jej schopnosť zabraňovať strate vlhkosti. Firming complex pôsobí spoločne s firming serum a inými cielene zameranými produktmi radu infinite by Forever™ a predstavuje najnovšiu zbraň proti pokožke, ktorá vyzerá mdlá, bledá a unavená. Berte dve tabletky denne, najlepšie ráno.

firming serum: Zamerajte sa na známky starnutia s pokrokovým sérom, ktoré dopĺňa prirodzené procesy pokožky zamerané na zvýšenie pevnosti a zníženie výskytu vrások a vrásočiek. Tento vedecky pokrokový prípravok zvyšuje silu aloe s klinicky testovanou prísadou, trifluoracetyl tripeptidom-2. Pri klinických testoch len táto jedna prísada značne zlepšila elastickosť pokožky a ukázalo sa, že dokáže bojovať s progerinom, škodlivou bielkovinou, ktorej hladina sa zvyšuje počas starnutia a pustoší vašu pokožku. Tento peptid zložený z troch aminokyselín pôsobí spoločne s hydrolyzovaným hyaluronátom sodným, prírodným zvlhčovačom, ktorý podporuje vlhkosť a upravuje pokožku. Výťažok z kvásku pomáha podporovať syntézu kolagénu a prirodzenú obranu pleti na zníženie výskytu nerovnakej pružnosti pleti, zatiaľ čo srvátková bielkovina revitalizuje pokožku tým, že zlepšuje jej hladkosť, pevnosť a hrúbku. Táto mnohozložková receptúra je snom vedcov – je podopretá silou prírody a najpokrokovejšími laboratórnymi zisteniami, ktoré vám pomôžu vyzerať a cítiť sa čo najlepšie. So silnými prírodnými prísadami a naším patentovaným aloe funguje toto prevratné sérum ako bohatý zvlhčovač, ktorý pomáha pokožke vyzerať hladko a pevne, a vaša pleť sa bude zdať podstatne mladšia.

restoring crème: Obnovujúci krém, ktorý obsahuje viac než 15 prísad pôsobiacich na pleť, sa rýchlo vstrebáva a znecháva pokožku na pocit zvlhčenú a hladkú. Tento pôsobivý krém spája vedu a aloe s rastlinami so silným antioxidačným účinkom, vrátane acai a granátového jablka a takisto vitamínu B3, ktorý pomáha zjednotiť pružnosť a štruktúru pleti. Prísady ako skvalen, estery jojoby, glykolipidy a včelí vosk majú silné hydratačné vlastnosti a pomáhajú tomuto krému hladko preniknúť do pokožky. Zmes esenciálnych olejov bojujúcich proti starnutiu ako levanduľa, petitgrain (olej z listov horkého pomaranča), bazalka, eukalyptus, limetka a pomarančová kôra podporujú aloe pri vyživovaní a omladzovaní mimoriadne suchej pokožky. Na záver sme do tejto hydratačnej elektrárne pridali najnovšie poznatky z chémie, aby sme poskytli novú štruktúru cukru, ktorá pomáha pokožke uchovávať a udržiavať vodu. Ako posledný a najdôležitejší krok radu infinite by Forever™ tento obnovujúci krém uzamyká všetky účinné látky, ktoré vaša pokožka práve prijala, takže môžete začať spomaľovať čas. Používajte ho denne na posilnenie prirodzenej bariéry vašej pokožky, zvlhčenie mimoriadne suchej pokožky a ďalšie zníženie prejavov starnutia.
 SONYA® DAILY SKINCARE

Ak sa dá vaša pleť opísať ako zmiešaná, mastná alebo normálna, nehľadajte ďalej, ak ste našli systém dennej starostlivosti o pleť Sonya® daily skincare system. Tento vedecky pokrokový rad synergistickej starostlivosti o pleť používa gél na dodanie aloe, vlhkosti a rastlín priamo do vašej pokožky. Tento rad sa môže popýšiť vysokou koncentráciou aloe a hydrainfúznym systémom, ktorý sa jemne zameriava na pokožku, aby zlepšil jej celkový vzhľad a pocit.

Sonya® daily skincare system bol vytvorený špeciálne pre zmiešanú pleť, ktorá má sklon k suchým aj k mastným prejavom. Tieto gélové produkty boli vytvorené tak, aby znižovali lesk a zároveň dodávali vlhkosť tam, kde to je najväčšmi potrebné.

Refreshing gel cleanser: Odhoďte tradičné čistiace prípravky na báze mydla a začnite používať úžasný čistiaci gél na tvár, ktorý neškrabe pokožku. Tento osviežujúci gélový čistiaci prípravok využíva na dodanie výživných látok do pokožky gél plný aloe a účinných rastlín, aby jemne čistil a napravil vašu pleť a zároveň zmyl špinu a nečistoty.

Od chvíle, keď sa tento chladivý gél dotkne vašej pokožky, si všimnete, že toto nie je typ penivého prípravku, po ktorom je vaša pleť napätá. Namiesto toho zažijete jemnosť a upokojenie, pri ktorom sa čistiace látky spájajú so zvlhčujúcimi látkami, ako napríklad zastudena lisovaný olej z baobabu s prospešnými nenasýtenými mastnými kyselinami. Baobabový olej pochádza zo stromu v Senegale, ktorý pozná domorodé obyvateľstvo ako „strom života“, pretože žije viac než 500 rokov. Sila a dlhovekosť tohto stromu z neho robia dokonalú prísadu zlepšujúcu pozoruhodné zloženie tohto čistiaceho prípravku. Ovocie acacia concinna nájdete v tropickom pralese v Ázii a tento prírodný čistiaci prostriedok pomáha odstraňovať nahromadené mŕtve bunky, špinu a mejkap pri dôkladnom, no jemnom čistení. Refreshing gel cleanser tiež obsahuje bohaté antioxidanty ako aminokyseliny z jablka a hydroxyacetofenón, ktorý podporuje zmiešanú pleť.

Refining gel mask: Všetci sme počuli frázu: „Potrebujem sa vyspať do krásy,“ no vedeli ste, že môžete dosiahnuť vzhľad sviežo vyzerajúcej tváre pomocou tvárovej masky?

Tento úplne nový produkt pomáha podporovať zdravý tón pokožky tým, že pleť vyživuje, kým vy spíte. Jednoducho naneste väčšie množstvo na celú tvár pred spaním a nechajte pôsobiť celú noc. Táto zjemňujúca gélová maska bola vedecky vytvorená na to, aby optimalizovala spôsob, akým vaša pokožka funguje v noci. Vyvažovaním prirodzených funkcií tela počas spánku pomáha táto maska podporovať rovnováhu pleti riadením jej mastenia a rozžiarením jej vzhľadu. Aby ste čo najviac využili spánok, naplnili sme tento gél množstvom rastlín, vrátane oleja zo semienok mrkvy, oleja z bazalky, oleja z kvetu artemisia pallens a oleja zo sójových bôbov. Chladivý gél tejto masky sa rýchlo vstrebe do pleti, takže využijete zvlhčujúce vlastnosti nášho bohatého, stabilizovaného gélu aloe vera a takisto zvlhčujúcich látok ako výťažok z jablka, výťažok z kvetu ďateliny, výťažok zo sasa quelpaertensis (kórejský bambus) a koreň sladkého drievka, rastliny, ktorá poskytuje podporu antioxidantom. Táto kvalitná zmes zvlhčuje vašu pleť počas spánku a nenecháva ju mastnou. Ráno tvár dôkladne umyte a objavíte vyváženú pleť.

Illuminating gel: Ak chcete mať žiarivú pleť, ktorú vám budú mnohí závidieť, vyskúšajte tento zázračný produkt.

Mladšia pokožka má prirodzené vyžarovanie a svetlo, ktoré starnutím slabne, no teraz môže rozžiarujúci gél pomôcť obnoviť prirodzený jas vašej pleti. Vďaka obaleným peptidom v ľahko sa vstrebávajúcom géle tento produkt môže pomôcť dodať vašej pokožke najlepšiu technológiu. Jedinečná zmes zelených a hnedých morských rias, ktoré, ako je známe, pomáhajú vyrovnať tón pokožky a zjemniť známky starnutia, sa spojila s lipozómami a výťažkom z kvetu červenej ďateliny, aby pomohla znížiť výskyt rozšírených pórov. Illuminating gel sa nepodobá ničomu, čo je na trhu, vďaka jeho jedinečnej zbierke piatich ázijských rastlín: koreň rastliny scutallaria baicalensis, koreň rastliny glycyrrhiza glabra, koreň rastliny morus alba, kvet rastliny artemisia capillaris a ovocie rastliny zizyphus jujuba. Tieto orientálne rastliny sú známe schopnosťou vyrovnať a rozžiariť celkový tón pleti a zanechajú pleť jemnú, hladkú a žiarivú.

Soothing gel moisturizer: Vyzerá ako mlieko, no tento gélový prípravok sa roztopí priamo do vašej pokožky. Je plný rastlín a sviežich aktívnych zložiek a rozpadáva sa dovtedy, kým sa úplne nevstrebe a nezanechá vlhkú a sviežu pleť.

Tento jedinečný zvlhčujúci prípravok sa mení na hydrainfúzovaný nosič, ktorý nezanecháva na pleti nijaké zvyšky a pomáha jej vyzerať dobre a sviežo vďaka množstvu prírodných prísad. Výťažky z rastlín a oleje vrátane výťažku z jablka, výťažku z granátového jablka, výťažku z fíg, výťažku z moruše, výťažku z ginkgo biloby, jojobových esterov a olivového oleja zvyšujú pocit hydratovanej a pružnej pleti. Pridali sme aj betaglukán získaný z húb, ktorý vyhladzuje a zjednocuje tón pokožky. Takisto sme pridali zložky bojujúce proti starnutiu ako kyselina linolová a hydrolyzovaný kolagén, ktoré boli vedecky zlepšené tak, aby sa dostali do pokožky tam, kde sú najväčšmi potrebné. Na záver sme náš prípravok doplnili olejom zo šupky pomaranča a mandarínky, olejom z rumančeka pravého a muškátu a takisto bergamotovou silicou, ktoré zanechávajú svieži pocit pleti.
 TARGETED SKINCARE - CIELENÁ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ


Keď už ste zistili typ svojej pokožky a to, ktorý rad starostlivosti o pleť je pre vás ten pravý, môžete si všimnúť, že vaša pokožka vyžaduje doplňujúcu podporu. Ak máte opakujúci sa problém s pokožkou, proti ktorému chcete bojovať, je doplnenie vašej každodennej starostlivosti inými produktmi  Forever riešením, na ktoré ste čakali. Každý z týchto produktov bol vyrobený tak, aby sa zameriaval na bežné ťažkosti s pokožkou, no jedinečné receptúry dokonale dopĺňajú ingrediencie produktov radu infinite by Forever™ a Sonya® daily skincare system

Opuchnuté oči? 
Ak prezrádzajú váš vek opuchnuté oči, tmavé kruhy pod očami alebo vrásky okolo očí, určite budete chcieť siahnuť po Awakening eye cream od Forever. Awakening eye cream spája patentované prísady s peptidovou technológiou, aby zlepšil a vyhladil citlivú oblasť okolo očí, viditeľne zredukoval výskyt vrásočiek, vrások a tmavých kruhov. Použitím jedinečného kolagénu s nízkou molekulárnou váhou, o ktorom sa dokázalo, že napomáha tvorbe normálneho kolagénu, môže tento jemný krém pomôcť optimálnej hydratácii a pevnosti pokožky. Zdravý kolagén môže tiež zlepšiť hladkosť pokožky, čoho výsledkom je sviežejšia a pevnejšia pokožka okolo oblasti očí.

Awakening eye cream obsahuje mnoho jedinečných prísad, vrátane butyénglykolu, o ktorých sa dokázalo, že znižujú opuchnutosť očí a tmavé kruhy už za 15 dní. Ďalšou revolučnou prísadou je výťažok z kôry albizia julibrissin s darutozidom, ktorý je jedným z prvých látok svojho druhu, ktorá preukázala schopnosť zdvihnúť prevísajúce horné viečko. Vďaka tomu dokážeme riešiť problém prevísajúceho horného viečka a jemnú pokožku okolo oka, čo vytvára celkový efekt oživenia oka. Tento pokrokový očný krém takisto pomáha vyhladiť vejárovité vrásky okolo očí tak, že posilňuje povrchovú štruktúru a zabraňuje strate vody, takže oči nie sú suché a opuchnuté, ale vyzerajú viac oddýchnuté, bdelé a omladnuté.

Nerovnaký tón pleti?
Ak vás trápi nejednotná pleť a rozšírené póry, balancing toner bude pravdepodobne tá zložka starostlivosti o pleť, ktorú ste hľadali. Spôsobí nielen výrazný rozdiel vo vašom pocite, no vzhľad vašej pleti sa takisto zlepší vďaka receptúre, ktorá pomáha podporovať vstrebávanie výživných látok.

Čistiaci prípravok niekedy nestačí na odstránenie všetkej špiny a nečistôt, najmä ak nosíte vodeodolný alebo kvalitný mejkap, takže pridanie tonika do vašej bežnej starostlivosti o pleť je skvelý spôsob, ako zaručiť, že všetky nečistoty sa zmyjú. balancing toner od Forever ide o krok ďalej minimalizovaním výskytu pórov a pridaním extra hydratácie medzi čistením a zvlhčovaním. Jeho jedinečná zmes výťažku z morských rias a hyaluronátu sodného zvlhčuje a zjemňuje pokožku, aby vyzerala mlado, zatiaľ čo výťažok z uhorky upokojuje a dodáva ďalšiu hydratáciu. Uhorka tiež pomáha zlepšovať tón pleti vďaka ligansom, ktoré sa zameriavajú na štruktúru a opuchnutosť. Pridaný výťažok z bieleho čaju je bohatý antioxidant, ktorý spolu s vysokou koncentráciou aloe vyvažujú výkyvy pokožky a pomáhajú bojovať proti voľným radikálom.

Pokožka vystavená slnku? 
Ak ste obdarení svetlou pokožkou, ste radi vonku alebo si chcete chrániť pleť pred škodlivými ultrafialovými lúčmi, zamilujete sa do protecting day lotion od Forever. Toto mlieko na každodenné použitie so širokým spektrom minerálnych látok chrániacich pred slnečným žiarením dokonale chráni pokožku pred tmavými škvrnami spôsobenými slnkom.

Začnite deň tak, že svoju tvár vyzbrojíte proti environmentálnym agresorom. Vďaka pridanému faktoru SPF 20 toto mlieko vyživuje pokožku tak, že ju zahaľuje do závoja vlhkosti a zároveň jeho aloe, výťažok z húb a prísady vyživujúce pleť dodávajú pokožke neuveriteľnú hydratačnú silu. Toto mlieko je tiež plné účinných výťažkov z ovocia a bylín. Rastlina katran, ktorá rastie v Stredomorí, obsahuje nezvyčajne vysoké množstvo mastných kyselín, ktoré sa nachádzajú v jej oleji. Zatiaľ čo tento olej zlepšuje tón a štruktúru pokožky, antioxidačné vlastnosti výťažku z červeného melóna pomáhajú bojovať proti oxidačným procesom. A nakoniec tu nájdete rastlinu nazývanú anastatica hierochuntica alebo ruža z Jericha, ktorá má úžasnú schopnosť prežiť dlhé obdobia v suchých a vyprahnutých oblastiach a potom sa vzkriesiť vodou, čo je vlastnosť, ktorú sme dokázali zachytiť v nezvyčajnej receptúre tohto denného krému.

Protecting day lotion je dokonalý pre ľudí s jemnou alebo citlivou pokožkou. Vďaka prírodným minerálnym látkam chrániacim pred slnkom ako oxid titaničitý a oxid zinočnatý a jedinečnému systému rozptylu sa tento pleťový krém jemne vmieša do pokožky, aby ju zjemnil a chránil.

Šupinky na pokožke?
Získajte kontrolu nad svojou pleťou s týmto smoothing exfoliator, jedinečným čistiacim prípravkom na tvár, ktorý ju jemne obrusuje, aby zanechal hodvábnu, jemnú, sviežu a hydratovanú pleť.

Vedeli ste, že vaše telo sa zbavuje 30.000 až 40.000 starých kožných buniek každučký deň? Dokonca aj pri dôkladnom čistení potrebuje vaša pokožka niekedy pomôcť odlúpiť tieto mŕtve kožné bunky, inak môže vyzerať šupinatá, mdlá a unavená. Takto obrúsená pokožka bude tiež lepšie absorbovať akýkoľvek cielene zameraný prípravok, ktorý potom použijete, a preto je dôležité používať píling asi 2-3-krát do týždňa. Vďaka smoothing exfoliator od Forever môžete pomôcť svojej pleti vyzerať jasnejšie tak, že ju zbavíte starej pokožky a nebudete namáhať jemnú, novšiu pokožku pod ňou. Namiesto používania agresívnych chemických látok, škodlivých plastových mikroguľôčok alebo ostrých čiastočiek využíva tento druh pílingu prírodné prísady s jedinečnými funkciami, ktoré pomáhajú dokonalému čisteniu.

Guľôčky jojoby sa jemne kotúľajú po vašej pokožke, aby odstránili nečistoty. Prášok z bambusu získaný ekologicky udržateľným spôsobom pozametá pleť, aby odstránil mŕtve bunky a pritom nepoškriabal povrch pokožky. Výťažky z bromelaínu získaného z ananásu pomáhajú ničiť keratín z mŕtvych buniek tak, aby sa dali ľahšie odstrániť. Papaín z papáje pomáha omladiť pleť a je bohatým zdrojom vitamínov C, A, E a kyseliny pantoténovej. Esenciálny olej z citróna je bohatým zvlhčovačom, ktorý začína ihneď hydratovať novú, mladšiu pokožku. Tieto obnovujúce prísady sa spájajú s antioxidantmi ako výťažok zo šťavy z hrozna, aby poskytli najúčinnejší obrusujúci účinok, aký ste kedy zažili.

Ešte nikdy nebolo jednoduchšie udržať si zdravú pokožku vďaka pokrokovým produktom starostlivosti o pleť s aloe  Forever. Ich bohatá škála sa dá na mieru prispôsobiť potrebám vašej pleti. Vytvorte si svoju osobnú kombináciu, ktorá je pre vás správna, a milujte kožu, v ktorej ste.