Seznamte se s malým, ale silným Forever Aloe Vera Gel™ mini

Dobré věci opravdu přicházejí v malých dávkách, zejména pokud se jedná o neuvěřitelné výhody Forever Aloe Vera GelTM, - nyní k dostání v 330ml balení. Veškeré výhody našeho 99,7% čistého aloe vera gelu jsou připraveny, abyste si je mohli vychutnat doma i na cestách.


Stejně jako u většího balení, je gel o obsahu 330ml balen 100% asepticky bez přidaných konzervačních látek. Forever Aloe Vera GelTM má vysoký obsah vitaminu C, podporuje zdravé trávení, podporuje vstřebávání živin a poskytuje přirozený zdroj energie.


Můžete se spolehnout na stejnou úroveň kvality, jakou očekáváte od našeho původního vlajkového produktu, aloe vera gelu. Forever Aloe Vera GelTM je první produkt svého druhu, který získal certifikaci Mezinárodní vědecké rady pro aloe (IASC) za čistotu a účinnost. Aloe od Forever je ručně sklízena z našich vlastních plantáží, ručně filetována a zpracovávána během několika hodin od sklizně, aby bylo zajištěno, že zažijete aloe, jak ji vymyslela příroda.


330ml Forever Aloe Vera GelTM mini je balen ve 100% recyklovatelném materiálu se 6 ochrannými vrstvami, které gel udržují déle čerstvý. Balení má všechny vlastnosti své větší verze, je ovšem vhodné pro cestování za jakýmkoliv dobrodružstvím. Tři balení nových aloe vera gelů mini se rovnají jednomu balení plné velikosti a lze je zakoupit v sadě po 12 kusech.


Nyní máte další možnost, jak si dopřát svou denní dávku Forever Aloe Vera GelTM. Do každého balení jsme vložili pořádné množství výživy. Je čisté, přenosné a plné všech mocných výhod aloe.


Vyzkoušejte nový 330ml Aloe Vera GelTM a vypijte si svou každodenní výživu!