Przedstawiamy niewielki, ale potężny Forever Aloe Vera Gel mini

Małe pakowanie może zawierać dużo dobra, tak jak w przypadku niesamowitych korzyści Forever Aloe Vera Gel. Opakowanie 330 ml zawiera 99,7% czystego miąższu z wnętrza liścia i oferuje wszystkie dobrodziejstwa aloesu, którymi możesz cieszyć się zarówno w domu, jak w drodze.


Tak jak większe opakowanie, również i to o pojemności 330 ml jest pakowane aseptycznie i bez dodatku konserwantów. Forever Aloe Vera Gel ma wysoką zawartość witaminy C, wspiera oczyszczanie przewodu pokarmowego, wspomaga układ odpornościowy, dodaje energii i witalności.


W mniejszym opakowaniu znajdziesz taki sam produkt wysokiej jakości, jak w naszym oryginalnym, sztandarowym Forever Aloe Vera Gel. Miązsz aloesowy Forever jako pierwszy w swoim rodzaju uzyskał certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu (IASC), przyznawany za czystość i zawartość. Aloes Forever jest ręcznie zbierany na naszych własnych plantacjach, ręcznie filetowany i przetwarzany w ciągu kilku godzin od zbioru, by utrwalić dla ciebie jego świeżość.


Opakowanie Forever Aloe Vera Gel mini jest wykonane z tworzyw w 100% nadających się recyklingu, a 6 warstw ochronnych pomaga zachować świeżość na dłużej. Znajdziesz w nim to samo, co w jego większym odpowiedniku, a przy tym łatwiej je zabrać w podróż. Trzy opakowania mini zawierają tyle miąższu, co jeden duży karton i dostępne są w zestawach 12 sztuk.


Masz teraz wybór, w jakiej postaci uzupełnić zapasy Forever Aloe Vera Gel. Jedno jest pewne – każde opakowanie jest pełne dobrodziejstw aloesu!


Sięgnij po miąższ aloesowy w nowym opakowaniu 330 ml i wypij na zdrowie!


Wkrótce w sprzedaży!


 

Powiązane produkty