Malý ale mocný - Forever Aloe Vera Gel™ mini

ZOZNÁMTE SA S NOVINKOU FOREVER ALOE VERA GEL™ MINI


Dobré veci naozaj prichádzajú v malých dávkach, najmä pokiaľ ide o neuveriteľné výhody Forever Aloe Vera GEL™, - teraz aj v 330ml balení. Všetky výhody nášho 99,7% čistého aloe vera gélu sú pripravené tak, aby ste si ich mohli vychutnať doma i na cestách.


Rovnako ako u väčšieho balenia, je gél s obsahom 330 ml balený 100% asepticky bez pridaných konzervačných látok. Forever Aloe Vera Gél™ má vysoký obsah vitamínu C, podporuje zdravé trávenie, podporuje vstrebávanie živín a poskytuje prirodzený zdroj energie.


Môžete sa spoľahnúť na rovnakú úroveň kvality, akú očakávate od nášho pôvodného vlajkového produktu, aloe vera gélu. Forever Aloe Vera Gél™ je prvý produkt svojho druhu, ktorý získal certifikáciu Medzinárodnej vedeckej rady pre aloe (IASC) za čistotu a účinnosť. Aloe od Forever je ručne zbierané z našich vlastných plantáží, ručne filetované a spracovávané v priebehu niekoľkých hodín od zberu, aby sa zabezpečilo, že zažijete aloe, ako ho vymyslela príroda.


330 ml Forever Aloe Vera Gél™ mini je balený v 100% recyklovateľnom materiáli so 6 ochrannými vrstvami, ktoré gél udržujú dlhšie čerstvý. Tri balenia nových aloe vera gélov mini sa rovnajú jednému baleniu plnej veľkosti a možno ich zakúpiť v sade po 12 kusoch.


Teraz máte ďalšiu možnosť, ako si dopriať svoju dennú dávku Forever Aloe Vera Gél™. Do každého balenia sme vložili poriadne množstvo výživy. Je čisté, prenosné a plné všetkých mocných výhod aloe.


Vyskúšajte nový 330ml Aloe Vera Gél™ a vypite si svoju každodennú výživu!