Natalie Valenti stāsta par mazumtirdzniecību un klientu apkalpošanu

Natalie Valenti, Sapphire Manager un numur viens Forever Biznesa īpašniece Skotijā, piedāvā ieskatu par to, kā viņa meklē savus klientus un veicina mazumtirdzniecības pārdošanu…

Tas joprojām ir mans mērķis un darbs, pārdot vismaz 10CC Forever produkcijas katru mēnesi; tas ir tieši tas, ko es darīju, kad biju Assistant Supervisor un tieši to es daru tagad, kad esmu Safīra Menedžere. Mēs esam tiešās pārdošanas biznesā un meklēt klientus, veidot attiecības ar klientiem ir mūsu darbs. Jūs varat kontrolēt savus ienākumus un pelnīt naudu katru dienu no produktu pārdošanas; tikai neatkārtojiet manu kļūdu ko pieļāvu es. Kad es sāku, es paslēpos aiz sava klēpjdatora, bet mūsu darbs nav pārdot lietas Facebook. Tajā klientus var iegūt un faktiski runāt ar cilvēkiem, un tad mazumtirdzniecības kļūs kaut kas patiešām jautrs. 

Mani pieci mīļākie veidi, kā pārdot produktus:

01 / PRODUKTU BALLĪTES
Tradicionāls, bet efektīvs tiešās pārdošanas veids un to nedrīkst aizmirst. Produktu ballītes ir ienākumus veicinoša aktivitāte, tas ir jāizmēģina un jāapņemas tās organizēt vismaz reizi mēnesī. Darot to, esmu šajā vietā savā biznesā un tas palīdz sasniegt manu CC mērķi, bet nav ieteicams aicināt vienus un tos pašus viesus. Esmu sākusi tās organizēt ar citiem tuvākajiem biznesa partneriem; viņi aicina savus klientus un es aicinu savējos. Piemēram, es satiku dāmu, kura pati gatavo sojas sveces, viņa un viņas klienti nāk uz manu ballīti un mēs abas dalāmies ar savu nodarbošanos. Es izvairos no sadabības ar cilvēkiem, kas darbojas citās MLM kompānijās un es arī izvairos no sadarbības ar cilvēkiem, kuri pārdod līdzīgus produktus. 

Ja esi jauniņais, es aicinu uz divām prezentācijā mēnesī; viena vakarā un viena pēcpusdienā. Tā varētu būt pēcpusdienas tēja svētdienā un vakara salidojums piektdienā, bet vienmēr aicinu cilvēkus uz abiem, lai viņi varētu izvēlēties uz kuru nākt. Dodu viņiem sākuma un beigu laiku, lai viņi zina cikos varēs atstāt pasākumu noteiktā vietā un izmantoju kartiņas, lai atgādinātu par izrādītajiem produktiem, jo, ja jūsu viesi izlemj pievienoties, viņi vēlas redzēt, ka šī aktivitāte ir viegli atkārtojama. Jūs varat arī dot produktu somas ar paraugiem, bet tas jādara pašās beigās, pēc tam kad produkts ir izrādīts. Tam nav jābūt kopā dziedāšanas un kopā dejošanas pasākumam, vienkārši esi lepns par produktiem un dedzīgs par savu kompāniju.

02 / PIEREDZES PAKAS
Ko jūs vēlētos, lai jūsu klienti izbauda un ko jūs vēlētos, lai viņi atceras? Jūs varat būt radošs veidojot produktu grupas un tas kā jūs tās prezentājat klientiem. Manās pakās vienmēr ir iekļauts Aloe Blossom Herbal Tea maisiņš, Ferrero Rocher šokolāde un mūsu žurnāls (Trīs soļu programma ir perfekti), jo, ja es vakarā mājās palutinu sevi ar sejas masku, es vēlos tasi tējas, kādu šokolādi un labu žurnālu! Vienmēr domā par pieredzi, kādu jūs sniedzat cilvēkiem.

Jūs variet prezentēt produktus dažādos veidos; dažiem patīk produktu grozi, Man personīgi patīk krāsaini aispiežamie maisiņi, jo tie ir ērti automašīnā. Kad esat ārā un klausaties cilvēkos, jūs varat sadzirdēt kādu, kuram pasniegt kādu produktu, lai pamēģinātu. Šeit tās pieredzes pakas noder – es tā saku, ‘Es ceru, ka jums nav iebildumu mani uzklausīt, bet man automašīnā ir kaut kas, kas būtu absolūti fantastisks šim’. 

Pieredzes pakas ir lieliskas cilvēkiem, kas atsaka biznesa iespējai. Es vienmēr saku, ‘tas ir jauki; es zinu, ka bizness nav priekš katra, bet produkti gan ir katram. Iedodiet savu adresi un es nosūtīšu jums nelielu pieredzes paku kā pateicību jums.’ 

Ja jūs vadat uzņēmējdarbību, jūs vienmēr varat turpināt ar produktiem!

03 / ATSAUKSMES
Profesionāli augstākais ir klientu atsauksmes. Vārdi nozīmē visu un jūsu rūpes par klientu tiks atvieglotas. Lietojiet vienu šo vienkāršo rindiņu, ‘kam vēl, ko jūs zināt, pēc jūsu domām, tas varētu sniegt labumu?’ nekad nesaki ‘Vai jūs zināt…’ jo viņi var pateikt nē, bet ‘kāds kuru pazīstat’ aizvedīs pie atsaukmes. Nekas neietekmē vairāk kā ieteikums no uzticama drauga, tāpēc uzticība un integritāte biznesā ir absolūti viss. Esi jauks cilvēks visur kur dodies, jo jūs nekad nezināt, kur tas var novest!

04 / POP-UPS
Pop-ups ir tas ar ko saskāros nejauši. Agrāk biju jogas skolotāja, tāpēc tagad apmeklēju jogu, cik bieži vien varu. Es devos uz vietējo jogas grupu, apmēram gadu pirms pusotra gada un kad es nāca ārā no grupas, mums tika pasniegts malks kokosriekstu ūdens. Tad es sāku domāt, vai es varētu darīt to pašu ar mūsu alveju. 

Tas šobrīd kļuvis par nozīmīgu akciju mūsu komandā – tas ir lētāk un ātrāk nekā stends ar galdu, bet tas nav jādara tikai pie sporta un fitnesa nodarbībām. Es esmu to darījusi vecāku / skolotāju sanāksmēs, bet pirms tam ir nepieciešams pārliecināties, ka īpašniekam nav iebildumu. Jums tiešām nekas nav jāpārdod, jums vienkārši jābūt ar paplāti ar Forever Aloe Vera Gel / Argi+ / Forever Lite Ultra pildītiem vienreizējās lietošanas glāzēs un pasniegt tos ar vizītkartēm – Es arī piedāvāju augļus, ja tiem nepatīk garša. Šie pop-ups palīdz informēt par zīmolu un neuztraucos ka mani sauc par alvejas lēdiju!

05 / PĀRNĒSĀJAMĀ KASTE
Iegādājies sev produktu komplektu – C9 / F15 / Vital5 / Touch of Forever  – un nēsā to sev visur līdzi! Padariet šo kasti par jūsu atpazīšanas zīmi. Kastei ir jābūt pilnai ar produktiem, jo ideja ir tāda, ka visur kur dodaties, cilvēki jautās, kas tā par kasti?’ Mana jaunākā meita, Rosa, necieš šo ideju – viņa palūdz, lai uz skolu pretī nāku bez kastes! Es to ņemu, kad eju pie friziera – es nejokoju – es to ņemu uz banku un novietoju to uz letes. Līdz brīdim, kamēr ņemot maku kasieris man lūdz, ‘Kas ir kastē?’ un es atbildu, ‘Ļaujiet man jums parādīt…’ Tas ir vienkāršs veids kā veicināt produkta atpazīstamību un ticību produktiem. 

Vienēr lūkojiet lai pietiek jūsu vizītkartes, bet ja jums nav, nododiet savus Facebook kontaktus un pievienojiet savai grupai. Jūs nekad nezināt, līdz kam tas var novest.

NATĀLIJAS PADOMI
Klientu apkalpošana: Slikta klientu apkalpošana tiešām var ietekmēt viedokli par zīmolu. Šī iemesla dēļ ir vērts padomāt par apkalpošanu, iedomājoties, ka kādreiz tas tiešām var atnest izmaiņas. Nekad nepieņem klientu kā pašsaprotamu un pārliecinieties ka esat nozīmīgi viņu dzīvēs, jo viss balstās uz uzticību. 

Atrodiet savu nišu: Jums nav jābūt  Aloe Vera ekspertam. Labāk izvēlieties piecus vai desmit topa produktus, par kuriem jūs varat runāt kaislīgi un ar pārliecību. 

Gada kalendārs: Domā par produktiem un kur tie iederas gada kalendārā; apskati, kas tuvojas, piem., Mātes diena, Lieldienas, u.c. 

Saprast cenas: Forever produktu cena ir tāda, jo tie ir augstākās kvalitātes. Ir arī lētāki alvejas produkti, bet tie ir lētāki sava iemeslā dēļ. Nekad nepārdod lētāk Forever produktus – tas tikai tavas izredzes pazeminās. 

Tavs ‘Ko jūs pazīstat?’ saraksts: Pārliecinieties, ka jūsu sarakstā ietverti vietējie uzņēmumi, kuros jūs zināt, ka varat atrast cilvēkus, kas varētu gūt labumu no produktiem. Piemēram, es zinu skaistumkošanas salonu, kurā cilvēki gūst labumu ādas kopšanā. Uzrakstiet vēstuli šim vietējam salonam un iegūstiet sev kontaktus!