NOVÁ POLITIKA: Vzlétněte ještě výše s Eagle manažery

Společnost Forever je od prvního dne založená na základech spočívajících v inovacích a pomoci ostatním. Náš přetrvávající růst a úspěch vyžaduje neustálé zlepšování. To znamená, že musíme udělat něco víc než jen nadále přinášet v každém produktu tu nejlepší technologii. Znamená to také dělat všechno, co víme, abychom našim FBO poskytovali nové příležitosti.


Proto jsme rádi, že můžeme informovat o doplnění našeho časem ověřeného marketingového plánu o něco zajímavého, díky čemuž se budou moci manažeři a vyšší linie dostat výš se svými Eagle manažery dolní linie.
Funguje to takto:


Počínaje tímto kvalifikačním obdobím na pozici Eagle manažera (2018 - 2019) se budou manažeři a vyšší linie moci posunout výše z pozice, na kterou mají odznak, a to tak, že budou vytvářet linie Eagle manažerů a splní klíčové požadavky na kvalifikaci na Eagle manažera.
Abyste začali své spodní linie Eagle manažerů posouvat směrem k pozici manažera a výše, postačí, pokud splníte klíčové požadavky. Tímto se odemknou všechny vaše linie Eagle manažerů od začátku programu Eagle manažerů v roce 2011. Na konci kvalifikačního období na pozici Eagle manažera bude možné připočítat každou linii Eagle manažerů od roku 2011 do současnosti, při které jste také splnili klíčové požadavky, abyste se mohli posunout dále a získat nový odznak.
Tato nová politika se posouvá aktivně dále, což znamená, že pokud klíčové požadavky nesplníte tento rok, budete moci odemknout linie splněním klíčových požadavků během příštího roku a započítat si své linie Eagle manažerů z minulosti. Každá linie Eagle manažerů se bude ve vašem souhrnu počítat jako 1, a to i tehdy, když máte v dané spodní linii několik Eagle manažerů.


HLAVNÍ POŽADAVKY• 720 CC celkem v jedné provozní společnosti
• 100 nových CC na globální úrovni
• Sponzorování a rozvoj 2 nových supervizorů na globální úrovni
• Aktivní každý měsíc
• Kvalifikace na Leadership Bonus během každého měsíce v pozici manažeraPokud splníte klíčové požadavky programu Eagle, a to i bez kvalifikaci na pozici Eagle manažera, vaše nové linie Eagle manažerů se k tomuto souhrnu přičtou každý rok na konci kvalifikačního období na pozici Eagle manažera. Níže uvádíme, kolik linií Eagle manažerů musíte na každé úrovni získat:Kvalifikace pomocí akumulovaných linií Eagle manažerůSenior - 1 Eagle linie
Soaring - 3 Eagle linie
Safír - 6 Eagle linií
D / Safír - 10 Eagle linií
Diamant - 15 Eagle linií
D / Diamant - 25 Eagle linií
T / Diamant - 35 Eagle linií
C / Diamant - 45 Eagle liniíPolitika posunu manažerů první generace, která platí v současnosti, se nezmění. Tyto dva způsoby posunu vzhůru však nelze kombinovat. Jste připraveni vzlétnout, ale máte ještě nějaké otázky? Kontaktujte svou horní linii nebo pobočku ve svém státě. 

Související produkty