Nowa zasada: Jeszcze wyższe loty z Eagle Managerami

Od samego początku Forever było budowane na fundamentach innowacji, w duchu pomagania innym. Stały rozwój i sukcesy wymagają od nas nieustannego dążenia do tego, być coraz lepszymi. Nie poprzestajemy na byciu w awangardzie technologii produktowych. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by naszym FBO oferować nowe możliwości.


Dlatego z przyjemnością ogłaszamy ekscytujący dodatek do naszego sprawdzonego Planu Marketingowego, dzięki któremu Managerowie będą mogli osiągać wyższe tytuły z Eagle Managerami w strukturze. Już wyjaśniamy:


Począwszy od bieżącego okresu kwalifikacyjnego Eagle Manager (2018-2019), Managerowie mogą uzyskać wyższe odznaki managerskie kreując linie Eagle Managerów i spełniając podstawowe wymogi kwalifikacji Eagle Manager.


 


Podstawowe wymogi


- suma 720 CC w jednej firmie operacyjnej


- 100 nowych CC globalnie


- zasponsorowanie i wykreowanie globalnie 2 nowych Supervisorów


- comiesięczna aktywność


- kwalifikacja do Premii Lidera w każdym miesiącu, kiedy jesteś Managerem


Wystarczy, że spełnisz podstawowe wymogi, aby zacząć zaliczać linie Eagle Managerów w strukturze do osiągnięcia wyższych tytułów managerskich. Odblokowuje to wszystkie linie Eagle Managerów od inauguracji tego programu w 2011 r. Każda linia Eagle Managera od 2011 r. do teraz, w czasie, gdy jednocześnie spełniłeś/-aś podstawowe wymogi, może zostać dodana na zakończenie okresu kwalifikacyjnego Eagle Manager, by dać ci nowy tytuł managerski.


Ta nowa zasada będzie obowiązywać również w przyszłości, więc jeśli w tym roku nie spełnisz podstawowych wymogów, realizując je w przyszłym roku będziesz mógł/mogła zaliczyć dawne linie Eagle Managerów. Każda linia Eagle Managera liczy się jako jedna, nawet jeśli jest w niej kilku Eagle Managerów.


Jeśli spełnisz podstawowe wymogi programu Eagle Manager, nawet nie kwalifikując się jako Eagle Manager, twoje nowe linie Eagle Managerów zostaną uwzględnione, każdego roku po zakończeniu okresu kwalifikacyjnego Eagle Manager. Tyle linii Eagle Managerów jest ci potrzebne, aby uzyskać dany tytuł:


 


Kwalifikacja według linii Eagle Managerów:


Senior – 1 linia Eagle


Soaring – 3 linie Eagle


Sapphire – 6 linii Eagle


D/Sapphire – 10 linii Eagle


Diamond – 15 linii Eagle


D/Diamond – 25 linii Eagle


T/Diamond – 35 linii Eagle


C/Diamond – 45 linii Eagle


 


Zasada awansu według liczby Managerów 1. generacji, która dziś obowiązuje, pozostaje bez zmian. Jednak te dwa sposoby awansu nie mogą być łączone. Gotów osiągnąć szczyt, ale masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się ze swoimi sponsorami lub biurem krajowym.


Tutaj znajdziesz Najczęściej zadawane pytania


 


 

Powiązane produkty