Základné princípy Rolfa Kippa

Majitelia Forever business č. 1 vo svete a manažéri „Double Diamond“, Rolf a Dominique Kipp, doteraz získali viac než 10 miliónov dolárov len v programe Chairman’s Bonus. Prečítajte si niekoľko rád fenomenálneho Rolfa."Nečítaj stále históriu úspechu iných ľudí. Napíš si vlastnú!"


"Všetko, na čo sa sústredíš, bude rásť!"


"Disciplína víťazí nad entuziazmom! Pre tvoj veľký úspech v podnikaní nie je rozhodujúce s akým entuziazmom vyštartuješ, ale aká je tvoja disciplína pridržiavať sa až do konca všetkých krokov, potrebných pre rozvoj tvojho biznisu!"


Ľudia sa ma neustále pýtajú na tajomstvo môjho úspechu a vždy zostávajú sklamaní, keď sa dozvedia, že také niečo neexistuje.


Všetko bola neustála práca, horlivosť a disciplína, entuziazmus, výdrž a vytrvalosť, ale najdôležitejšie – štruktúrovaný a plánovaný spôsob práce.


Päť rokov som pracoval sedem dní v týždni 14 až 16 hodín denne. Začínal som o 7:30 po rannom športe a raňajkách, pričom väčšinu času počas dňa som bol v pohybe a vykonával som biznis stretnutia.


Každý deň som viedol čo najviac rokovaní – aj telefonické hovory na získanie nových kontaktov, aj stretnutia kvôli sponzorstvu, na ktorých som predstavoval produkty a možnosti biznisu. Tieto stretnutia som mal rozdelené na celý deň v tempe každú hodinu.


Večer môj program vždy zahŕňal biznis prezentácie a školenie nových ľudí, ktorí sa zapojili do biznisu. Sústredil som sa na činnosti, ktoré boli prínosom pre rozvoj každého v sieti – networking:


 ● získavanie kontaktov s ľuďmi;


● zdieľanie a predaj produktov;


● sponzorovanie nových ľudí.


Toto je činnosť, ktorá ti prináša bonusové body a posúva ťa o jednu úroveň vyššie v marketingovom pláne. Len tak sa budeš približovať k svojim cieľom! Takže drž sa tejto činnosti každý deň a nezastavuj.


Vidíš, že to nie je nič zvláštne a zložité, čo by si sa musel učiť celé mesiace. Sú to jednoduché kroky, ktoré môže každý začať robiť ihneď. Veľa úspechov!


Rolf Kipp
Dvojtý diamantový manažér Forever

Súvisiace produkty