Niyc Pidgeon Sērija: Trīs veiksmes elementi

Sveiki!

Esmu Niyc, pozitīvā psiholoģe, ar maģistra grādu, un pasaules panākumu koučs, un nākāmās sešas nedēļas došos pie jums ar tēmu par domāšanas veidiem, un ko jūs varat darīt, lai spēcinātu sevi.

Mans mērķis ir palīdzēt jums, viegli saprotamā veidā, ar praktiskiem instrumentiem un domāšanu izraisošiem jautājumiem un mācībām, mainīt savu domāšanas veidu, lai attīstītu sevi un savu biznesu.

Beidzoties sešām nedēļām atgriezīšos ar bezmaksas vebināru, lai apvienotu visas šīs zināšanas kopā, pienācīgi sevi iepazītot, un atbildot uz jums interesējošiem jautājumiem.

Tātad, sākam!

Man vienmēr patīk sākt ar to, ar ko arī šonedēļ es dalīšos ar jums:

3 lietas, kas jums jāizdara vispirms, lai gūtu panākumus jūsu Forever uzņēmējdarbībā

Jūs droši vien esat miljons reižu teicis “strādāt pie sava domāšanas veida” un “veikt kontaktēšanos”…

Un kāpēc šīs lietas ir būtiskas, lai veicinātu panākumus?

Tie ir pamats, ar kuru jūs varat veidot savu plaukstošu dzīvi un biznesu.

Apskatiet Dimanta panākumu attēlu zemāk ar ziņojumu, ka panākumi ir veidoti, apvienojot trīs lietas;


  • Prasmes
  • Attieksme
  • Zināšanas 


Mēs zinām, ka dimanti ir stipri, simbols jūsu panākumiem, un katrs no šiem trīs elementiem ir atkarīgi viens no otra, lai palīdzētu jums pilnveidoties.

Bez viena no elementiem, stabilitāte, kas notur panākumu pamatus, ir zaudēta.

Apskatīsim katru no elementiem:

Zināšanas 

Tas ir Forever biznesa modelis, ar kuru dalāmies ar jums, un ir pierādīts laika gaitā. Jums ir nepieciešams  izprast biznesu un produktus, lai varētu nepārspējami dalīties ar saviem draugiem un klientiem. Zināšanas var būt mācīšanās no drukātiem un tiešsaistes materiāliem kas ir paredzēti biznesa īpašniekiem, lai mācītos no līderiem, no citu cilvēku pieredzes un lieliskiem rezultātiem, lietojot produktus.

Prasmes

Tās ir tīkla mārketinga prasmes, kas sagatavotas, lai palīdzētu jums būt produktīvam un efektīvam biznesa īpašniekam. Mērķu izvirzīšana, laika plānošana, un pozitīvu attiecību veidošana ir visas prasmes, lai jūs varētu attīstīties, veltot nedaudz vairāk apņemšanos, vēlēšanos, un praksi, un atceroties, ka tie ir “ir jāizdara”, nevis “jauki tiem bagātajiem”.

Attieksme

Tava attieksme nosaka, vai jūs reaģējat pozitīvi vai negatīvi situācijās un pārdzīvojumos, un var ietekmēt ticību sev, optimisma līmeni un apņemšanos – gan sev, savam biznesam, un jūsu nākotnes vīzijai. Citiem vārdiem, tas ir jūsu domāšanas veids! Izvēloties pieņemt pozitīvu domāšanas veidu, tas var būt atslēga jums un jūsu biznesa izaugsmei – optimisti ir laimīgāki, veselāki, veiksmīgāki, UN ir 31% ražīgāki.

Labā ziņa ir tā, ka visus šos elementus ir iespēja apgūt!

Apskatiet Dimanta panākumus vēlreiz, un apsveriet, kur jūsu līdzsvars ir vājākais.

Vai esat strādājis ar savu domāšanas veidu, bez apgūtām prasmēm tīkla mārketingā? Vai tā varētu būt, ka ticība sev ir par vāju, un nepieciešams mazliet iedunkāt (vai iekniebt) lai virzītos pareizi?

Tagad jūs saprotat, cik svarīgi ir apvienot visus trīs elementus, Jūs tos varat paturēt atmiņā, lai rūpētos par savu Forever uzņēmējdarbību, praktizēt iemaņas, lai kļūtu lielisks tīkla mārketinga profesionālis un, lai stiprinātu savu domāšanas veidu katru dienu, kas veicinātu jūsu panākumus.

Mēdz teikt “zināšanas ir spēks” – bet, kad jūs apvienot zināšanas, prasmes un attieksmi…

Tas ir īsts spēks.

Lielisku atlikušo nedēļu, superzvaigznes.

Ar pateicību,


Positive Psychologist MSc BSc CTTLS IPPA
Global Success Coach
Hay House Author
 


Par Niyc Pidgeon 

Niyc ir pozitīvā psiholoģe ar maģistra grādu, Pasaules panākumu koučs, ar misiju, lai palīdzētu miljoniem cilvēku mainīt savu dzīvi, izmantojot pozitīvo psiholoģiju līdz 2020. gadam. 

Niyc ir no Apvienotās Karalistes, kur viņa nesen uzvarēja kā Gada jaunais uzņēmējs, un pašlaik dzīvo Losandželosā un ceļo pa pasauli runājot, apmācot un palīdzot cilvēkiem pārvarēt savas šaubas un izdegšanu, un dzīvot savu dzīvi ar prieku, personisko spēku un neapturamu veiksmi.

Niyc ir apmācījusi jau simtiem Forever Biznesa īpašnieku ar veiksmes un viņas 30 dienu Laimes ceļvedi.

www.niycpidgeon.com
https://www.facebook.com/niycpidgeon
https://www.twitter.com/niycpidge
https://www.instagram.com/niycpidge/
Pasūtīt jūsu kopiju Now Is Your Chance http://amzn.to/2cpLW13