Niyc Pidgeon Sērija: Bagātīgs domāšanas veids

Šis ir otrais raksts, no sešu rakstu sērijas.


Iepriekšējā nedēļā, es dalījos ar Veiksmes Dimantiem,  kas palīdz jums saprast cik svarīgs ir līdzsvars starp zināšanām, iemaņām un attieksmi.


Šajā nedēļā es dalīšos ar vīzijas nozīmi un bagātīgās domāšanas veida attīstīšanu, lai veiksmīgi īstenotu jūsu mērķus un sapņus.


3 Veidi kā pāriet uz bagātīgo domāšanu (un palikt tajā)Vīzija ir būtiska, lai virzītos uz priekšu, jo tas palielina cerību un optimisma līmeni, kas, savukārt, ļaus jums justies pozitīvākiem, priecīgākiem un notivētākiem.


Kad dzīvojat iedvesmojošā un priecīgā vietā, jūsu domāšana atveras un kļūstat radošāks. Sev apkārt pamanāt vairāk iespēju.


Ilgtermiņa vīzija ir galvenais, lai palīdzētu tikt cauri īstermiņa cīņām.


Lieliska lieta, esot Forever biznesa īpašniekam, ir tā, ka jūs paši izlemjat savu likteni. Jums ir tiesības izvēlēties savas nākotnes vīziju un jums ir brīva rīcība, ali to īstenotu.


Atkarībā no tā, kādu domāšanas veidu izvēlaties, jūs varat atrast sevī trūkumus, nedrošību un bažas…


Vai, tā vietā, jūs varat izvēlēties dzīvot ar iecerēm, bagātību un optimismu.


Ja saskaraties ar grūtībān, atgādiniet sev par to, dēļ kā strādājat. Atgādiniet sev - ja jūs izstāsieties tagad, tad jūs izslēgsiet arī savu vīziju.


Ja vīzija, mērķis, un lielais "kāpēc" iemesls ir pietiekami spēcīgi, tad izstāšanās nebūs risinājums.


Tā vietā es gribu, lai jūs turētu savu galvu uz augšu, un acis vērstas uz priekšu, pārliecinātos, ka sekojat savām darbībām un dodaties vēlamajā virzienā.


Ir viegli iestrēgt īstermiņa domāšanā un koncentrēties uz to, kas nav daļa no galamērķa, tomēr, tas notur jūs nevērtīgā vietā un darbojas vadoties no vajadzībām.


Lūk, 3 lietas, ko jūs varat darīt, lai pārietu uz bagātīgo domāšanas veidu, un palikt tur:


  1. Koncentrējaties uz to, kas jums ir, un uz to, ko jūs varat darīt​.

Liekot savu uzmanību uz lietām, kas labāk veicās,  jūs uzreiz pārvietojat savu domāšanu uz pateicību, izturību un pārpilnību. Mēs zinām pozitīvās psiholoģijas zinātni, ka darot vairāk  to, kas vislabāk padodas, ļauj justies pārliecinātam, un sniedz lielāku progresu ceļā uz savu mērķi. Tā vietā, uztraucoties par to, kas varētu notikt vai to, kas nedarbojas, izvēlaties koncentrēties uz to, ko jūs varat darīt un noteikt savu nākamo pozitīvo soli pareizajā virzienā.


"Koncentrējaties uz to, ko jūs varat kontrolēt, ļaujat aiziet tam, ko nevarat"


  1. Iegūstiet pilnīgi skaidru savu vīziju

Vai esat kādreiz bijis lūgts aizvērt acis un iztēloties savu nākotni, un sākt apgleznot baltu audeklu jūsu prātā?  Tas patiešām palīdz iegūt skaidru savu vīziju, pierakstot to, ko jūs vēlaties, katrā konkrētajā jomā savā dzīvē. 


Aplūkosim katru no šīm jomām: savu veselību, labklājību, attiecības, karjeru, personisko attīstību, prieku un vidi. Izvēlaties katru jomu un pierakstiet to, kā jūs redzat sevi šajā konkrētajā jomā, kā būtu, ja viss būtu vislabākajā kārtībā. Saliekat visas daļas kopā, lai radītu pilnīgu un skaidru vīziju par sevi.


PADOMS: Veidojot vīziju par sevi, pārliecināties, lai būtu konkrēts laika grafiks. Tā varētu būt 1, 2, 5, vai 10 gadus nākotne. Savienojot vīziju ar laika posmu, jūs saņemat vēl vairāk skaidru redzējumu par to, ko jūs vēlaties, norādot virzienu uz kuru jums jāpārvietojas. 


  1. Atgādiniet sev, ka viss ir iespējams ar perspektīvu​

Nākamreiz izjūtot stresu vai cīņu, izveidojat savienojumu atkal ar šo vīziju, kuru nupat izveidojāt. Pavaicājat sev, vai piecu gadu laikā no šī brīža, lieta, par kuru jūs uztraucāties tieši tagad, būs nozīmīgs jautājums vēlāk, vai jūs to vispār atcerēsieties! 


Uzdodat sev jautājumu, "Kāda būtu mana etalona loma, risinot šo situāciju", lai iegūtu perspektīvu. Uzvelciet sava mīļākā Forever līdera kurpes, vai tāda līdera kā Sir Richard Branson, atļaujat aiziet no jūsu piesaistītās situācijas, ievelkat dziļu elpu un paskatieties no jaunas perspektīvas.


Lai būtu saskaņā ar savu vīziju, jābūt pārliecībai, ka jūs tur nokļūsiet, un jābūt gatavībā rīkoties, lai tā notiktu  ir jāatbalsta un jāizvēlas atrast perspektīvas saviem izaicinājumiem.


Šonedēļ, iegūstat skaidru savu vīziju, saglabājat savu domāšanu bagātīgu, un koncentrējaties uz saviem ilgtermiņa mērķiem un panākumiem.  ar pateicību,


 


Positive Psychologist MSc BSc CTTLS IPPA
Global Success Coach
Hay House Author
 


Par Niyc Pidgeon 

Niyc ir pozitīvā psiholoģe ar maģistra grādu, Pasaules panākumu koučs, ar misiju, lai palīdzētu miljoniem cilvēku mainīt savu dzīvi, izmantojot pozitīvo psiholoģiju līdz 2020. gadam. 

Niyc ir no Apvienotās Karalistes, kur viņa nesen uzvarēja kā Gada jaunais uzņēmējs, un pašlaik dzīvo Losandželosā un ceļo pa pasauli runājot, apmācot un palīdzot cilvēkiem pārvarēt savas šaubas un izdegšanu, un dzīvot savu dzīvi ar prieku, personisko spēku un neapturamu veiksmi.

Niyc ir apmācījusi jau simtiem Forever Biznesa īpašnieku ar veiksmes un viņas 30 dienu Laimes ceļvedi.


www.niycpidgeon.com
https://www.facebook.com/niycpidgeon
https://www.twitter.com/niycpidge
https://www.instagram.com/niycpidge/
Pasūtīt savu kopiju Now Is Your Chance http://amzn.to/2cpLW13