PAKAS PHINEAS

Paldies visiem, kas ziedoja Pakas Phineas.

Kad pirmo reizi tikāmies ar Phineas un un uzzinājām, ko mēs varētu darīt pilsētas Soweto labā, jūs nekad neiedomātos cik atsaucīgi būtu pret cilvēkiem, kurus nekad neesat satikuši. Viņš pirmais lūdza mūs pagājušajā gadā, lai ieguldītu pāri palikušos Rallija priekšmetus, kad tas bija beidzies. Phineas informēja mūs, ka viņš atdotu to ko atrastu, lai nodrošinātu Soweto iedzīvotājus, drēbes, grāmatas, rotaļlietas un jebko, kas noderētu sadzīvei.

Mēs zinām, ka kopā mēs varam darīt daudz vairāk.

Mēs bijām šokēti, cik daudz mēs savācām no visas pasaules. Jūsu ieguldījums piepildīja uzglabāšanas telpu līdz malām ar visu, sākot no skolas piederumiem un rotaļlietām, apaviem un apģērbu. Kā mēs redzējām, jūs izkravāt ceļasomas pilnas ar ziedojumiem ģimenēm šajā pilsētā, mēs nevarējām palīdzēt, bet piepildījām tik daudz emociju. Mēs varētu tikai brīnīties, kā šie cilvēki reaģēs, kad piegādās visas šīs mantas.

Tas patiešām bija brīnums! Pateicoties tikai tev, mēs varējām palīdzēt katrai personai un bērnam, kurus apmeklējām ziedojumu akcijas laikā. Dēļ jūsu devības un sirds, mēs varējām radīt smaidu šīs pilsētas bērnu sejās. Kad mēs bijām tur, bērni lēkāja ar prieku par rotaļlietām, ko saņēma savās rokās. Mammas priecājās par apģērbiem savām atvasēm.

Soweto nekad neaizmirsīs, cik daudz jūs Forever dalībnieki izdarījāt aiz tīras laipnības.

PALDIES JUMS

Skaties Pakas Phineas stāstu:

Saistītie produkti