PACK FOR PHINEAS

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję „Pack for Phineas – Spakuj coś dla Phineasa”.

Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy Phineasa i dowiedzieliśmy się, co możemy zrobić dla Soweto, nie przypuszczaliśmy jak bardzo szczodrzy się okażecie dla nieznajomych. W ubiegłym orku Phineas najpierw poprosił nas o możliwość zabrania rzeczy, które pozostaną po Zjeździe. Powiedział, że przekaże je mieszkańcom Soweto, którym brakuje ubrań, książek, zabawek i innych rzeczy codziennego użytku.

Wiedzieliśmy, że razem możemy zrobić o wiele więcej.

Ilość rzeczy, które przywieźliście z całego świata była oszołamiająca. Wasze dary wypełniły nasz magazynek po brzegi. Było wśród nich wszystko – od przyborów szkolnych i zabawek do butów i ubrań. Byliśmy wzruszeni patrząc, jak wyjmujecie z bagaży dary dla rodzin w Soweto. Zastanawialiśmy się tylko, jak zareagują obdarowani, gdy zawieziemy do nich te wszystkie rzeczy.

To było coś cudownego! Dzięki wam, mogliśmy obdarować każde dziecko i każdą osobę dorosłą, którą odwiedziliśmy, przekazując dary. Dzięki Waszej szczodrości i wielkim sercom, na twarzach dzieci w Soweto pojawiły się uśmiechy. Staliśmy tam, a dzieci skakały z radości, ściskając nowe zabawki. Mamy z zachwytem przeglądały ubrania dla niemowląt.

Soweto nigdy nie zapomni jak wiele Wy, ludzie Forever, im daliście z czystej życzliwości.

DZIĘKUJEMY

Zobacz historię akcji „Pack for Phineas – Spakuj coś dla Phineasa”: