SEZNAMTE SE S INOVOVANÝMI VÝROBKY OSOBNÍ PÉČE

Některé z oblíbených produktů osobní péče od Forever mají nový a lepší vzhled! Ale elegantní nový design je jen třešničkou na dortu. Existuje také spousta skvělých vylepšení vzorců! Nyní bez sulfátů a parabenů, tyto jedinečné recepty využívají mimořádnou kombinaci stabilizovaného aloe vera gelu a jiných přírodních složek, aby vám poskytly inovované produkty, které vám pomohou vypadat a cítit se lépe.

Aloe-Jojoba Shampoo
Snížili jsme počet ingrediencí na našich etiketách a maximalizujeme sílu těch zbývajících. Například se nemusíme spoléhat pouze na umělé pěnivé látky, protože naše oblíbená přísada, aloe vera, přirozeně dodává saponiny, které pomáhají vytvořit jemnou pěnu. S těmito neuvěřitelnými ingrediencemi nebudou vaše vlasy volat o pomoc.

Aloe-Jojoba Conditioning Rinse
Aloe-Jojoba Conditioning Rinse synergicky spolupracuje s Aloe-jojobovým šamponem a dává vašim vlasům výživu, kterou potřebují. V kombinaci s luxusními ingrediencemi včetně ceněného macadamia oleje a slunečnicového oleje poskytuje skvělé možnosti pro vaše vlasy. Oba recepty jsou s vůní máty a naším levandulovým Forever™ esenciálním olejem, který zanechá vaše vlasy svěží po každém umytí.

Aloe Hand Soap
Nové zdokonalené mýdlo Aloe Hand Soap používá směs přirozeně se vyskytujících čisticích látek z kokosu pro jemné a mírné čistění. Obsahuje nové rostlinné složky včetně olivového oleje a okurky, které oživují a hydratují vaši pokožku. Vaše ruce vám budou po každém umytí děkovat.

Už brzy! Sledujte informace vašeho obchodního centra, kdy se inovovaná řada osobní péče dostane i k vám.

Související produkty