IETINIES PUTĀS

Vairākiem Forever iecienītajiem personīgās higiēnas līdzekļiem ir jauns un uzlabots izskats! Bet, pievilcīgs jaunais dizains ir tikai kā glazūra uz kūkas. Ir arī daudz lielisku uzlabojumu formulā! Šīs unikālās formulas, ideālā kombinācijā ar stabilizēto Aloe Vera želeju un citām dabiskām sastāvdaļām, brīvas no sulfātiem un parabēniem, nodrošinās Jūs ar pārsteidzošiem produktiem, kas palīdzēs izskatīties un justies labāk.

Aloe-Jojoba šampūns
Mēs samazinām sastāvdaļu skaitu uz etiķetēm un palielinām produkta jaudu! Piemēram, mēs nepaļaujamies uz mākslīgajiem līdzekļiem, jo mīļākā sastāvdaļa alveja, dabiski sniedz saponīnus, kas rada maigas putas. Ar šīm neticamajām sastāvdaļām, jūsu mati pārtrauks bojāšanās procesu un paliks stiprāki un stiprāki!

Aloe-Jojoba kondicionieris
Aloe-Jojoba Kondicionieris sinerģiski strādā ar Aloe-Jojoba šampūnu, sniedzot jūsu matiem nepieciešamās uzturvielas. Apvienojumā ar greznām sastāvdaļām, ieskaitot Makadāmijas eļļu un saulespuķu sēklu eļļu, tās nodrošina mitrumu un vijīgumu jūsu galvas rotā. Abas formulas ir aromātiskas ar piparmētru un mūsu Forever™ Lavandas ēterisko eļļu, radot atjaunošanās sajūtu pēc katras mazgāšanas.

Aloe roku ziepes
Jaunajās un pilnveidotajās Aloe roku ziepēs tiek izmantots maisījums ar dabiski iegūtām tīrošām sastāvdaļām no kokosriekstiem, vieglai un maigai tīrīšanai. Tas ir radīts no jaunām botāniskām sastāvdaļām, ieskaitot olīveļļu un gurķi, lai atdzīvinātu un mitrinātu ādu. Tas ir apbrīnojams, jūsu rokas būs pateicīgas pēc katras mazgāšanas.

Drīzumā! Seko savas valsts mazumtirdzniecībai un FBO vietnei, lai uzzinātu, kad jaunā personīgās kopšanas līnija sasniegs tevi.

Saistītie produkti