Naplánujte si rok 2016 s FLP360

S FLP360⁰ máte celý rok ve vašich rukou!

Připravte se na plánování, provedeme vás některými z nejlepších vlastností k nastavení vašich cílů, k získání nových zákazníků a poradíme vám, jak pečovat o své potenciální zákazníky. Dosáhněte v tomto roce všech cílů, které jste si stanovili, a více.

Sledujte CC (kreditní body)
Sledujte své roční osobní a neosobní CC (kreditní body). Nikdy neztraťte přehled o tom, co se děje s vaším byznysem, tak, abyste mohli sdílet více produktů a rozvinout svůj byznys. Přemýšlejte o CC, které potřebujete k dosažení vašich cílů pro tento rok. Jaké jsou vaše ambice? Eagle Manager, Chairmain‘s Bonus? Rozdělte si vaše CC, které potřebujete na celý rok do měsíců, týdnů, a dokonce denních cílů, a sledujte je v grafickém přehledu, abyste vždy přesně věděli, jak si stojíte!

CC

Poznejte svojí dolní linii
Sledujte svůj nábor nových zákazníků a sledujte, kolik z první, druhé a třetí generace FBO máte ve své dolní linii. S těmito zprávami budete moci zjistit, kteří FBO potřebují vaší pomoc s budováním týmů a s dosažením dalšího cíle, a kteří budou profitovat díky vaší pomoci v průběhu roku.

Recruitment

Vytvořte si kalendář
Vytvořte si plán, který je nejen interaktivní, ale také udrží vaší zodpovědnost. Pomocí kalendáře si plánujte schůzky a jejich odezvy a vytřibte si svůj denní rozvrh. Můžete si dokonce označit konkrétního FBO a spojit jeho kontaktní informace s vaší schůzkou.

Calendar

Představte si své sny
Udržujte své cíle na očích pomocí Dreambooku. Připněte si vaši dovolenou snů či auto na Pinterest, sdílejte vaši tabuli v Dreambooku a navštěvujte vaše stránky každý den, abyste zůstali motivovaní ve vašem podmaňovaní roku.

Dreambook

Ještě jste se k FLP360⁰ nepřihlásili? Na co ještě čekáte? Chcete-li se zaregistrovat a převzít kontrolu nad vaším rokem, přihlaste se na stránky FBO na foreverliving.com a klikněte na tlačítko přihlásit pod FLP360.

Související produkty