Plāno 2016 ar FLP360

Ar FLP360⁰, viss gads ir tavās rokās!

Esi gatavs plānot, mēs sniedzam jums dažas labas iespējas noteikt savus mērķus, piesaistīt jaunus klientus un attīstīt savus rezultātus. Šis gads, sasniegs visus mērķus ko esat izvirzījis sev un vairāk!

Seko CC
Seko savām ikgada personīgajāmm un ne-personīgajām kredītvienībām (CC). Nepalaid garām to, kas notiek ar tavu biznesu, lai jūs varētu prognozēt nepieciešamo gada gaitā, lai vairāk dalītos ar produktiem un paaugstinātu sava biznesa rezultātus. Domājiet par CC, cik jums ir nepieciešams, lai sasniegtu savus mērķus šogad.
Uz ko jūs mērķējiet? Menedžeris Ērglis, Prezidenta Bonuss? Sarēķiniet cik CC jums nepieciešams gadā, nedēļā un ikdienā un kontrolējiet tos uz informācijas dēļa, lai jūs vienmēr zinātu, kāda ir jūsu pozīcija!

CC

Ziniet savu biedru pozīcijas
Sekojiet līdzi saviem pieņemtajiem biedriem, cik ir jūsu komandā pirmās, otrās un trešās paaudzes Forever biznesa īpašnieki. Ar šiem pārskatiem, jūs zināsiet kuram Forever biznesa īpašniekam nepieciešama jūsu palīdzība, lai veidotu komandu, sniegtu savu stimulu un gūtu labumu no jūsu palīdzības un un motivētu visu gadu.

Recruitment

Izveidojiet kalendāru
Izveidojiet grafiku, kas ir ne tikai interaktīvs, bet notur jūs arī pie atbildības. Izmantojiet kalendāru, lai plānotu tikšanās, sekotu kāpumam un grafikam. Jūs pat varat atzīmēt konkrētu Forever biznesa īpašnieku vai līderi ko sasitīt ar savu kontaktinformāciju.

Calendar

Iztēlojieties savu sapni
Glabājiet savus mērķus kā prioritāti izmantojot Sapņugrāmatu. Piespraužiet savu sapņu brīvdienas vai auto Pinterest, dalieties ar to savā Sapņugrāmatā, aplūkojiet savu lapu katru dienu, saglabājot motivāciju kā sakārtot savu gadu!

Dreambook

Neesi pierakstījies FLP360⁰, vēl? Ko tu gaidi? Pieraksties un kontrolē savu gadu, pieslēdzies savam FBO profilam foreverliving.com un klikšķini uz reģistrēšanās pogas FBO360.