Zaplanuj 2016 z FLP360

Z FLP360⁰, cały rok jest w twoich rękach!

Przygotuj się na planowanie, bo pokażemy ci najlepsze narzędzia do wyznaczania celów, pozyskiwania nowych klientów i budowania relacji z kontaktami. W tym roku, osiągnij wszystkie postawione sobie cele i jeszcze więcej!

Monitoruj CC
Monitoruj roczne obroty, w tym zarówno osobiste, jak i nie-osobiste case credits (CC). Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w twoim biznesie, aby przewidzieć, kiedy będziesz musiał/-a podzielić się większą ilością produktów i dodać biznesowi dynamiki. Zastanów się, ile potrzebujesz CC, by osiągnąć w tym roku swoje cele.
Co masz na oku? Eagle Manager, Chairman’s Bonus? Rozbij potrzebne ci w całym roku CC na miesięczne, tygodniowe, czy nawet dzienne cele i monitoruj je na swoim panelu, abyś zawsze wiedział/-a, na czym stoisz!


CC

Poznaj swoją strukturę
Monitoruj dane dotyczące sponsorowania, aby wiedzieć, ilu FBO pierwszej, drugiej i trzeciej generacji masz w swojej strukturze. Dzięki raportom będziesz widzieć, którzy FBO potrzebują twojego wsparcia w budowaniu zespołów, dopięciu kwalifikacji do kolejnego programu promocyjnego i którzy w największym stopniu skorzystają z twojej pomocy i motywacji przez cały rok.

Recruitment

Stwórz kalendarz
Stwórz terminarz, który nie tylko jest interaktywny, ale i sam cię pilnuje. Korzystaj z kalendarza, by dotrzymywać terminów spotkań, monitorować daty ponownego kontaktu i wszystko inne, co masz w planach. Możesz nawet otagować konkretnego FBO lub kontakt, by powiązać ich dane kontaktowe z danym wydarzeniem.

Calendar

Zobrazuj swoje marzenia
Zawsze pamiętaj o swoich celach z Księgą Marzeń. Przypnij na Pintereście wymarzone wakacje, podepnij tablicę pod swoją Księgę Marzeń i codziennie odwiedzaj swoją stronę, aby zachować motywację, idąc przebojem przez rok!

Dreambook

Jeszcze nie masz FLP360⁰? Na co czekasz? Aby się zarejestrować i przejąć kontorlę nad rokiem, zaloguj się na stronie FBO na foreverliving.com i kliknij „Zapisz się” przy logo FLP360.

Powiązane produkty