Příprava na # FGR18 Odpočet začíná

Jsme jen pár dní od nejzajímavější události roku - Forever Global Rally! Dlouho jsme čekali na to, až vás budeme moci přivítat doma, a konečně se to blíží. Abychom vás připravili na cestu do USA, dali jsme dohromady nějaké informace, které budete potřebovat, než si zabalíte kufry a připravíte se k odjezdu.

Global Rally se uskuteční v jednom z největších metropolitních měst v USA – Dallasu ve státě Texas. Během krásných dubnových dnů mohou teploty v Dallasu dosáhnout 26 °C a večer klesnout na 12-15 °C. Teploty také dokážou v průběhu dopoledne rychle stoupnout, takže je potřeba nosit vrstvy, které se dají snadno odložit.V Dallasu je toho tolik co dělat a vidět, že pokud máte zájem během svého pobytu stihnout alespoň to nejdůležitější, nezapomeňte si přečíst tento článek. Ti, kteří se kvalifikovali na Global Rally, si budou ve středu (25. dubna) vychutnávat vzrušující a rušné North Park Center a při dni aktivit se půjdou podívat do výrobního centra společnosti Forever - Aloe Vera of America. V letošním roce jsme usoudili, že tato prohlídka je tak výjimečná, že jsme na ni pozvali také kvalifikanty, kteří získali Chairman’s bonus s méně než 1500 cc, a to ve čtvrtek (26. dubna). Nezapomeňte si na tento den vzít pohodlnou vycházkovou obuv s uzavřenou špičkou, což vyžadují pravidla prohlídek AVA.

Ale věnujme se také byznysu! Pokud jste se kvalifikovali s 1500 cc a více, budete mít po celý týden různá školení a další program.

Každý rok je naše večeře pro kvalifikanty s více než 5000 cc v pondělí večer (23. dubna) neuvěřitelným zážitkem. Jako kvalifikovaní, kteří jsou tak blízko k tomu, že se stanou součástí Global Leadership Teamu, se zúčastníte zábavného večera, ve kterém oslavíme vaše úspěchy a poskytneme náhled na některé skutečnosti, které poté budeme sdílet v průběhu celého týdne.

2500 cc workshop v úterý (24. dubna) je vždy skvělým úvodem do týdne. Jedná se o další příležitost učit se od GLT a ostatních lídrů z celého světa a také získávat unikátní náhled na podnikové inovace od vedoucích pracovníků společnosti Forever. Doufáme, že jste připraveni na to, co tento rok přichází!

Kvalifikanti s 1500 cc a více jsou zváni do výcviku Fly Like an Eagle ve čtvrtek (26. dubna), který je vždy nabitý cennými obchodními lekcemi, vzrušujícími novými nápady a znalostmi našich špičkových lídrů. I když bude obtížné překonat loňskou návštěvu dubajského korunního prince, jsme si jisti, že i letošní výcvik Fly Like an Eagle bude nezapomenutelným zážitkem!

Global Rally je také skvělou příležitostí udělat dobrý skutek. K prodeji zde bude náš nejnovější přírůstek do rodiny Aloe Baby. Je to chlapeček a je skutečně roztomilý! Může být skvělou upomínkou na 40. výročí a veškerý zisk půjde na konto charitativní organizace Forever Giving. Můžete si zakoupit vlastního (a tím přispět) v obchodě Rally Store, který bude otevřen po celý týden. Zde také můžete nakupovat reklamní předměty Forever vytvořené speciálně pro Global Rally, které nebudou k dostání nikde jinde.
 


Chcete udělat ještě něco navíc? Staňte se dobrovolníkem na jednom (nebo i více) balení jídel pro Rise Against Hunger! Letos jsme se rozhodli k našemu 40letému výročí udělat něco velkého - zabalit 400 000 jídel. Potřebujeme vaši pomoc. Chcete-li nám pomoci, jednoduše se ukažte v jednom z uvedených časů balení jídel od úterý do soboty. Dokonce jsme přidali dvě hodiny balení jídla před samotnou Global Rally Show, aby všichni dostali šanci se zapojit. Samozřejmě se můžete zaregistrovat i na konkrétní směnu. Rozvrh je k vidění zde: http://events.stophungernow.org/ForeverLivingFGR18Nezapomeňte na večírek! Party pro kvalifikanty Chairman’s Bunus na ranči Southfork ve čtvrtek večer (26. dubna) je otevřena všem kvalifikovaným na Chairman’s Bonus a na Global Rally a jejich hostům. Připravte se na noc kouzelných zážitků, kdy stovky FBO odhalí bonusové šeky a oslaví to westernovými tanci a rodeem. Tohle je vaše příležitost ukázat se ve vašem nejlepším westernovém oblečení – pořádně provětráte kovbojské boty a klobouky!

A nakonec jsou tu dny samotné Rally Show, kdy se odehrává ta skutečná magie! Kombinace zábavy, školení a nadšení z šeků Chairman’s Bonus odhalí, že v pátek a sobotu (27. dubna a 29. dubna) se koná Global Rally Show, kde se Forever probouzí k životu. Říká se, že zažít jednu z našich akcí znamená pochopit srdce Foreveru. Ať už jste tu jako kvalifikant nebo jste si jen udělali výlet, abyste to viděli naživo, víme, že odejdete s ještě větší vášní a energií pro své podnikání než kdykoli předtím. Jste připraveni na zkušenosti, které nezískáte nikde jinde?

Co s sebou:


- Westernové oblečení na Chairman’s Bonus Party na Southfork Ranch


- Pohodlné boty s uzavřenou špičkou na procházku po Dallasu a prohlídku Aloe Vera of America během dne aktivit (boty s uzavřenou špičkou jsou vyžadovány na prohlídce AVA!)


- Semi-formální oblečení na 5000 cc kvalifikační večeři


- Lehká bunda nebo svetr na večer


- Vaše nejlepší oblečení v duchu country na Rally Show


- Pohodlné oblečení a boty na balení jídla Rise Against Hunger

Nezapomeňte: Všichni kvalifikanti na Global Rally a Chairman’s Bonus obdrží v letošním roce zvláštní registraci, která může být popsána pouze jedním slovem - VELKÁ. Takže se připravte, že si s sebou domů přivezete ještě něco navíc.


Uvidíme se v Dallasu!


# FGR18