Przygotowania do #FGR18 Niech zacznie się odliczanie

Już za kilka dni najbardziej ekscytujące wydarzenie roku - Forever Global Rally! Od tak dawna czekaliśmy, aby powitać was w domu i wreszcie przychodzi ten czas. Zebraliśmy garść informacji, które przydadzą się wam podczas pakowania i przygotowań do wyjazdu do USA.


Global Rally odbędzie się w jednej z największych metropolii USA – w Dallas w Teksasie. W ciągu pięknego kwietniowego dnia temperatura w Dallas może wzrosnąć do 26oC, a wieczorem spaść do 12-15oC. W dzień szybko robi się ciepło, warto więc ubrać się na cebulkę i w razie potrzeby coś z siebie zdjąć.


W Dallas jest mnóstwo atrakcji – jeśli zamierzacie wybrać się na zwiedzanie, koniecznie przeczytajcie ten artykuł. Laureaci Global Rally spędzą Activity Day – dzień atrakcji (25 kwietnia) w fascynującym i tętniącym życiem North Park Center oraz zwiedzając zakłady wytwórcze Forever - Aloe Vera of America. Tegoroczna wycieczka jest tak wyjątkowa, że chcemy, by również laureaci Chairman's Bonus poniżej 1.5K z niej skorzystali – w czwartek 26 kwietnia. Pamiętajcie o wygodnych butach, koniecznie z zakrytymi palcami, ponieważ takie są wymogi sanitarne w AVA.


Przejdźmy do biznesu! Jeżeli masz kwalifikację od 1.5K wzwyż, przez cały tydzień czekają cię szkolenia i zajęcia. 

Co roku nasza kolacja dla 5K w poniedziałkowy wieczór (23 kwietnia) dostarcza niezwykłych przeżyć. Laureatów, którzy są tak blisko kwalifikacji do Global Leadership Team, czeka rozrywkowy wieczór, podczas którego świętujemy wasze sukcesy i uchylamy rąbka tajemnicy, udzielając pierwszych informacji na temat tego, czym będziemy się dzielić ze wszystkim przez resztę tygodnia.


Wtorkowe warsztaty 2.5K (24 kwietnia) są dynamicznym otwarciem tygodnia. To kolejna okazja, by uczyć się od GLT i innych liderów z całego świata, a jednocześnie usłyszeć co nieco o innowacjach biznesowych od zarządu Forever. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na to, co przyniesie ten rok!


Laureaci od 1.5K wzwyż zapraszani są na szkolenie Fly Like an Eagle w czwartek (26 kwietnia) – to ważne lekcje biznesowe, ekscytujące nowe pomysły i mądrość liderów. Trudno będzie pobić ubiegłoroczną wizytę dubajskiego następcy tronu, ale wiemy, że w tym roku szkolenie Fly Like an Eagle również będzie niezapomnianym przeżyciem! 

Global Rally to także wyśmienita okazja, by dać coś od siebie. Będzie można kupić najnowszego członka rodziny Aloe Baby, a jest to prawdziwy słodziak! Stanowi wspaniałe upamiętnienie 40 urodzin, a cały dochód ze sprzedaży będzie przekazany na fundację Forever Giving. Maskotkę kupisz w sklepie zjazdowym, który będzie otwarty przez cały tydzień. Będą tam dostępne również inne gadżety Forever, stworzone specjalnie na Global Rally i niedostępne nigdzie indziej.


Chcesz zrobić coś więcej? Zgłoś się na jedną (lub kilka!) z sesji pakowania posiłków dla Rise Against Hunger! W tym roku podjęliśmy się ważnego zobowiązania, by uczcić nasze 40 urodziny – a mianowicie spakowania 400 000 posiłków. I potrzebujemy TWOJEJ pomocy. Aby się zgłosić, po prostu przyjdź na jedną z sesji od wtorku do soboty. Dodaliśmy nawet dwie godziny pakowania przed Global Rally Show, by każdy miał szansę się zaangażować. Możesz zarejestrować się na konkretną zmianę, a ich godziny znajdziesz tutaj: http://events.stophungernow.org/ForeverLivingFGR18   

Nie możemy pominąć imprezowania! Party dla laureatów Chairman's Bonus na Southfork Ranch w czwartkowy wieczór (26 kwietnia) jest dostępne dla wszystkich laureatów Chairman's Bonus i Global Rally oraz ich oficjalnych gości. Przygotujcie się na magiczną noc, gdy setki FBO będą odkrywać swoje czeki Chairman's Bonus i świętować z tańcami w stylu country i rodeo. To twoja szansa, by zabłysnąć stylizacją w stylu dzikiego zachodu – odkurz kowbojskie buty i kapelusz!


Wreszcie, dni Rally Show to czas prawdziwej magii! Mieszanka rozrywki, szkoleń i promiennych reakcji na czeki Chairman's Bonus - Global Rally Show w piątek i sobotę (27 i 28 kwietnia) to kwintesencja Forever. Mówią, że podczas naszych wydarzeń poznajesz prawdziwego ducha Forever. Dlatego, niezależnie od tego, czy jedziesz na zjazd jako laureat czy osoba bez kwalifikacji, do domu na pewno będziesz wracać z taką pasją i energią do budowania biznesu jak nigdy przedtem. Gotowi na niezrównane przeżycie?


Co spakować:
- Strój w stylu country na Chairman's Bonus Party na Southfork Ranch
- Wygodne obuwie z zakrytymi palcami na zwiedzanie Dallas oraz Aloe Vera of America podczas Dnia Atrakcji (Activity Day) (Obuwie z zakrytymi palcami jest wymagane podczas zwiedzania AVA!) 
- Strój semi-formal na kolację dla laureatów 5K
- Lekką kurtkę lub sweter na wieczór
- Najlepszy strój, by pokazać tzw. Country Spirit (energię kraju) podczas Rally Show
- Wygodne ubranie i obuwie na sesję pakowania posiłków dla Rise Against Hunger

Pamiętaj: Wszyscy laureaci Global Rally i Chairman's Bonus otrzymają specjalny gadżet podczas tegorocznej rejestracji. Można go opisać tylko w jeden sposób – TO COŚ DUŻEGO. Bądź przygotowany, że do domu będziesz wracać z dodatkową rzeczą.



Do zobaczenia w Dallas! 
#FGR18