Lidé na prvním místě

Je mi potěšením říci, že toto je jeden ze základních principů, na kterých byl Forever založen. Už 40 let dáváte této myšlence život tím, že pomáháte ostatním lidem na celém světě realizovat jejich sny a žít je.


S touto myšlenkou v hlavě plánujeme i naše globální akce. A proto žádáme naše GLT a lídry v našem oboru, aby se s vámi podělili o svoje školení a filozofii. Umožňujeme vám společně se učit, oslavovat a zažívat nová dobrodružství. Ukazujeme vám tím naše uznání, odměňujeme vás za tvrdou práci, kterou děláte po celý rok, a pokračujeme v rozvíjení vašeho úspěchu.


Jedny z mých nejlepších vzpomínek na vás jsou ty, když jste dostali své Chairman’s bonusy, když jste se navzájem povzbuzovali, živě diskutovali o své práci a celkově se spolu dobře bavili. Již jsem se nechtěl dozvědět o tom, že někteří z vás byli ochuzeni o zážitek, kvůli kterému tak tvrdě pracovali. Když jsem se dozvěděl, že někteří z vás se v minulosti nemohli zúčastnit našich akcí kvůli vízovému omezení, byl jsem hluboce zklamán. Dal jsem tedy manažerům ve Forever za úkol najít nějaké řešení. Již jsem se nechtěl dozvědět o tom, že někteří z vás byli ochuzeni o zážitek, kvůli kterému tak tvrdě pracovali. Museli jsme najít nějaký způsob, jak to napravit a zajistit, že všichni z vás, kteří chtějí dostat tuto příležitost, jsou odměněni něčím speciálním. Neznám nic horšího, než když splníte podmínky a můžete se vydat na vzrušující výlet, než to, že se ho nemůžete zúčastnit kvůli něčemu, co nemůžete ovlivnit.


A tak se zrodila myšlenka na druhý Eagle Manager’s Retreat v Pattaye.


Zapálení lídři s týmem manažerů ve Forever se rozhodli, že letos přidáme do kalendáře ještě třetí akci pro všechny, kteří se kvalifikovali na Global Rally 2018 v Dalasu a Eagle Manager’s Retreat 2018 ve Phoenixu a kteří se jich kvůli vízům nemohou zúčastnit. Jak si asi dokážete představit, plánování a organizování dvou globálních akcí pro tisíce FBO je už tak velmi ambiciózní projekt. Navzdory veškeré práci, investicím a rychlému plánování, které nás to bude stát, jsme pevně odhodláni udělat všechno pro to, abychom vám mohli dát to, co si zasloužíte.


Děkuji vám za všechno, co děláte, a vězte, že to oceňujeme. Věřím, že toto vám všem pomůže stát se lepšími FBO a že vaše podnikání bude i nadále vzkvétat díky tomu, že budete ostatním pomáhat se rozvíjet. Neustávejte ve své každodenní poctivé práci a my se budeme i nadále snažit vás za vaši práci vždy odměňovat.


Navždy váš,
Rex Maughan