Na pierwszym miejscu ludzie

Amerykański biznesmen Harvey Firestone powiedział kiedyś: "Dopiero gdy rozwijamy innych, odnosimy trwały sukces".


Z dumą mogę powiedzieć, że jest to również jedna z podstawowych zasad, na których opiera się Forever. Od 40 lat wcielacie tę ideę w życie, pomagając ludziom na całym świecie w realizacji marzeń.


Z tą samą myślą organizujemy nasze globalne eventy. Dlatego właśnie zwracamy się do naszych GLT i branżowych liderów, by prowadzili dla Was szkolenia i dzielili się swoją filozofią pracy. Zbieramy Was razem, by wspólnie świętować, uczyć się i przeżywać nowe przygody – w ten sposób pragniemy wyrazić nasze uznanie, nagrodzić Was za ciężką, całoroczną pracę i wspierać Wasze dalsze sukcesy.


Chwile, gdy odbieraliście czeki Chairman’s Bonus, wzajemnie się dopingowaliście, z pasją mówiliście o budowaniu biznesu i wreszcie, wyśmienicie się razem bawiliście, należą do moich najmilszych wspomnień. Kiedy dowiedziałem się, że część z was nie mogła uczestniczyć w niektórych naszych zjazdach z powodu ograniczeń wizowych, było mi szalenie przykro.


Poprosiłem Zarząd Forever o znalezienie rozwiązania – nie ma mowy, by kogokolwiek z Was miało ominąć wydarzenie, na udział w którym tak ciężko pracował. Musieliśmy znaleźć sposób, by zaradzić tej sytuacji i w specjalny sposób nagrodzić wszystkich, którzy realizują te programy. Serce się kraje, gdy ktoś kwalifikuje się na pasjonujący wyjazd, a potem dowiaduje, że z powodów od niego niezależnych nie może wziąć w nim udziału.


Tak narodziła się idea zjazdu Pattaya Beach Retreat.


Zaangażowani liderzy i zarząd Forever zdecydowali, że w tym roku do naszego kalendarza wydarzeń dodamy trzeci globalny event dla wszystkich laureatów Global Rally 2018 w Dallas i Eagle Managers Retreat 2018 w Phoenix, którzy mogą wziąć udziału w tych wydarzeniach z powodu ograniczeń wizowych. Jak łatwo sobie wyobrazić, już zaplanowanie i zorganizowanie dwóch globalnych eventów dla tysięcy FBO jest niezwykle ambitnym przedsięwzięciem. Jednak pomimo ogromu pracy, inwestycji i konieczności szybkiego planowania, bardzo nam zależy na tym, by zrobić wszystko, co w naszej mocy i zagwarantować Wam przeżycia, na jakie zasługujecie.


Dziękuję Wam za wszystko, co robicie i chcę, byście wiedzieli jak bardzo to doceniamy. Jestem przekonany, że umocni Was to jako FBO. Wiem, że Wasz biznes nadal będzie się rozwijał i będziecie pomagali kolejnym ludziom się rozwinąć. Nie ustawajcie w ciężkiej, codziennej pracy, a my nadal będziemy koncentrować się na tym, aby Wasze zaangażowanie było zawsze należycie nagradzane.

Forever Yours,
Rex Maughan