Připravte se na Global Rally 2020

#FGR20 míří do velkolepého australského Sydney!


Je načase, abyste zacílili na naši dosud nejepičtější Forever Global Rally destinaci! Příští rok se vydáme do Sydney v Austrálii, abychom vám přinesli takové vzrušení, jaké může poskytnout jedině Forever.


Připojte se k FBO z celého světa a užijte si inspiraci, zábavu a školení ve městě bohatém na kulturu a možnosti různorodých aktivit. Budete mít spoustu času zajít na pláž nebo prozkoumat některá z neuvěřitelných lákadel města, jako je proslulá Opera v Sydney, muzea umění nebo restaurace světové úrovně.


Kvalifikanti získají plně hrazený výlet, aby mohli oslavit své úspěchy. To znamená, že je čas stanovit si cíle na následující rok a naplánovat si dostat se do Sydney. Možná, že rok 2020 bude tím rokem, kdy vystoupíte pro své ocenění na pódium!


Naše události jsou srdcem Forever. Pokud jste se nikdy nezúčastnili Global Rally, kvalifikujte se tento rok!


Pro malou ochutnávku Global Rally se podívejte na tohle video z ročníku 2018 z Dallasu v Texasu.I když se nekvalifikujete, můžete si stále zakoupit vstupenky na všechny akce okolo Forever Global Rally a vrátit se domů s postřehy a inspirací, které pomohou vašemu podnikání růst. Zůstaňte na příjmu pro další informace.


Uvidíme se v Sydney!

Související produkty