Pripravte sa rally na Global Rally 2020

#FGR20 smeruje do veľkolepého austrálskeho Sydney!


Je načase, aby ste zamierili na našu doteraz najepickejšiu Forever Global Rally destináciu! Budúci rok sa vydáme do Sydney v Austrálii, aby sme vám priniesli také vzrušenie, aké môže poskytnúť jedine Forever.


Pripojte sa k FBO z celého sveta a užite si inšpiráciu, zábavu a školenie v meste bohatom na kultúru a možnosti rôznorodých aktivít. Budete mať veľa času zájsť na pláž alebo preskúmať niektoré z neuveriteľných lákadiel mesta, ako je preslávená Opera v Sydney, múzeá umenia alebo reštaurácie svetovej úrovne.


Kvalifikanti získajú plne hradený výlet, aby mohli osláviť svoje úspechy. To znamená, že je čas stanoviť si ciele na nasledujúci rok a naplánovať si dostať sa do Sydney. Možno, že rok 2020 bude tým rokom, kedy budete ocenení na pódiu!


Naše podujatia sú srdcom Forever. Ak ste sa nikdy nezúčastnili Global Rally, spravte tento rok rokom, kedy sa kvalifikujete!


Pre malý náhľad do Global Rally, pozrite si toto video z ročníka 2018 z Dallasu v Texase.Aj keď sa nekvalifikujete, stále si môžete zakúpiť vstupenky a zažiť naplno atmosféru Forever Global Rally a vrátiť sa domov plní postrehov a inšpirácie, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť. Zostaňte na príjme pre ďalšie informácie.


Uvidíme sa v Sydney!

Súvisiace produkty