Atceroties uz ko balstās Forever

Es atceros, kad Forever uzsāka darbību, veiksme bija neticama un mēs strauji augām.  Bet, kā jūs zināt, ne vienmēr biznesā iet gludi.  Reizēm ceļš virzās pret kalnu, kas liek mums atrast spēku virzīties uz priekšu.


1982. gada ziemassvētkos es biju mājās ar ģimeni, kad iezvanījās telefons. Mani informēja, ka visas alvejas plantācijas Teksasā ir apsalušas un visa alveja ir iznīcināta. Es uzreiz devos uz Dienvidteksasu, lai redzētu ko varam darīt, cerot un lūdzot, kad ieradīšos, redzēšu ko labāku, nekā ziņas ko saņēmu, bet tā šoreiz nebija. Mums nebija alvejas. Un bizness uzreiz cieta zaudējumus. 


Bija daži FBO kuri mūs pameta, bet svarīgākais, bija daudzi kuri palika. Tas bija mums grūts laiks. Mēs darījām visu, lai paliktu tirgū, tas prasīja daudz bezmiega naktis. Mēs bijām pārliecināti, ka tas ko darām ir pareizi. Mēs nolēmām ka šis gadījums nekad vairs neatkārtosies. Lidojām uz Dominikānas Republiku, lai iegādātos tik daudz zemes, lai sāktu stādīt alveju vienā no drošākajām laika zonām pasaulē. Papildus hektāri plantācijām Dominikānas Republikā, un esošās plantācijas Meksikā un Dienvidteksasā.


Tas bija grūts mācību laiks. Bet visgrūtākajos laikos, mēs kļūstam stiprāki un augam visstraujāk. Mēs attīstām saknes, kas stiprina mūs un palīdz pārvarēt problēmas un šķēršļus, ko dzīve mums sagādā.


Esmu iemācījies, ka cieti principi un galvenā pārliecība nevar būt "pārdot līdz" datums. Nekad neizies no modes būt jaukam vienam pret otru, cienīt savas saistības, izturēties pret cilvēkiem tā, kā vēlētos, lai izturās pret mani. Iespējams daudzi no jums nav dzirdējuši šo stāstu, jo esat kompānijā nesen. Esmu sajūsmā, ka esat daļa no Forever ģimenes, un lūdzu jūs apzināties šo pamatu, uz kā būvēta šī kompānija. Forever tika būvēts ar principu, izmaksāt visaugstākās iespējamās prēmijas, nodrošinot ar visefektīvākajiem un visaugstākās kvalitātes produktiem, lai cilvēki varētu palīdzēt cits citam. 


Nav īsceļa uz jūsu biznesa panākumiem. Protams, ātrums, ar kuru mēs sasniegtu noteiktu līmeni var mainīties, bet pamatprincipi nemainīsies un paliks nemainīgi kamēr mēs turpinām mūsu ceļojumu. Nekad neaizmirstiet, ka jūs esat daļa no kaut kā īpaša: bizness būvēts stājoties uz grūta ceļa.  Tas var nebūt tik ātrs un mirdzošs, kā varētu vēlēties,  bet ņemat piemēru no manis, ceļš kurā jums jāuzloka piedurknes un  grūti jāstrādā ir bagātāks, brīnišķīgāks, piepildītāks un noturīgāks nekā jūs varat iedomāties. 


Jūsu,


Rex Maughan 

Saistītie produkti