Nezabúdajte na akých základoch je Forever postavený

Spomínam si, keď sme s Forever začali a úspech bol neuveriteľný – rástli sme priam okamžite. Ale, ako určite viete, nie vždy to s podnikaním ide hladko. Niekedy sa na ceste objavia aj zákruty, ktoré vás spomalia a musíte hľadať silu, aby ste sa posunuli ďalej.


Na Vianoce v roku 1982, keď som sedel doma s mojou rodinou, mi zazvonil telefón.Cez telefón mi oznámili, že na našich plantážiach v Texase mrzlo a všetka naša úroda bola zničená. Okamžite som odletel na juh Texasu, aby som sa na vlastné oči presvedčil, aký je stav a modlil som sa, aby to čo uvidím nebolo také zlé, ako mi bolo cez telefón povedané. Moje prianie sa však nenaplnilo. Stratili sme všetko Aloe. Náš obchod začal okamžite trpieť. Niektorí FBO nás vtedy opustili, no čo je dôležitejšie, mnohí s nami zostali.


Bola to pre nás ťažká doba. Dali sme do toho všetko, aby naše podnikanie pokračovalo ďalej, čo nás stálo mnoho bezsenných nocí. Boli sme však presvedčení, že to čo robíme, je správne. Vtedy sme sa rozhodli, že sa niečo podobné nemôže už nikdy opakovať. Odleteli sme teda do Dominikánskej republiky a kúpili sme toľko pôdy, koľko sa len dalo a začali sme pestovať Aloe v jednej z najbezpečnejších zón na svete.


Odvtedy máme plantáže v Dominkánskej republike, Mexiku a na juhu Texasu. Táto lekcia bola pre nás veľmi ťažká, ale vďaka takýmto ťažkým časom sa stávame silnejšími. Rastieme a naše korene sú pevnejšie a čím sú pevnejšie, tým nám pomáhajú prekonať ťažké chvíle a prekážky, ktoré sú pre nás pripravené na ceste životom.


Naučil som sa, že pevné zásady a silná viera nemôžu byť menené podľa nálady či počasia. Byť k sebe čestní a správať sa k druhým tak, ako chcete aby sa oni správali k vám, nikdy z „módy“ neodíde. Myslím si, že mnohí, najmä tí noví z vás, túto príhodu ešte nepočuli. Som však nesmierne rád, že ste súčasťou našej Forever rodiny, ale žiadam vás všetkých, aby ste nikdy nezabudli, na akých základoch Forever stavia. Spoločnosť stavia na princípe vyplácania najvyšších možných bonusov, poskytovania najvyššej kvality našich produktov a možnosti pomáhať si navzájom.


Neexistujú žiadne skratky pre rýchlejší úspech v našom podnikaní. Samozrejme rýchlosť, ktorou dosahujete nové úrovne sa môže líšiť.


Navždy váš,


Rex Maughan 
predseda správnej rady a výkonný riaditeľ Forever Int., Inc.