Augošā izdevība

Vai esat kādreiz dzirdējuši, ka caur disciplinētām pūlēm, ieguvumi ir bagātīgāki? Nesen iedvesmojos no šīs ziņas, kad lasīju par 12 gadīgu zēnu, kurš dzīvo ar savu māti un sešiem brāļiem un māsām Zambijā. Tīru ūdeni un medicīnisko aprūpi ir grūti saņemt, un katru dienu no skolas, uz mājām, kur nav elektrības un tekoša ūdens. Neskatoties uz grūtībām, ar ko saskaras viņa ģimene, viņš apmeklē skolu ar lieliskiem panākumiem katru gadu! Perfekts apmeklējums nav viegls sasniegums jebkuram, īpaši, ja katru dienu jāsaskaras ar problēmām nokļūt skolā.

Viņa grūtības mājās neattur viņu no izglītības. Lai nebūtu izsalcis un varētu koncentrēties uz savu garo mācību dienu, "Sacelšanās pret badu" nodrošina maltītes viņam katru dienu. Organizācija nodrošina arī viņa ģimeni ar pārtiku visu mācību nedēļu, lai apbalvotu viņa pūliņus, lai iegūtu izglītību, kas viņam palīdzēs cīnīties par kādu no dzīves izaicinājumiem. Esmu ļoti lepns, ka esam apņēmušies iesaiņot 5 miljonus maltītes akcijā "Sacelšanās pret badu" nākamajos divos gados.

Šim stāstam ir dziļāka nozīme, ko es gribētu jums pastāstīt. 12 gadu vecumā, kad no bērniem nav sagaidāma tik liela atbildība un ir jāuzmanās no pieaugušo grūtībām, šis zēns pierāda disciplīnu savās ikdienas darbībās. Viņa pastāvīgums nodrošina ģimenei pārtiku un aprūpi. Viņš mostas un veic grūtu ceļu līdz skolai, pat ja viņa veselība vai apstākļi rada viņam problēmas. Cik pieaugušo jūs zināt, kam ir vairāk paveicies un nav šāds disciplīnas, ko parādīt katru dienu?

Lai gan mums nevajag cīnīties ar šādām grūtībām, mūsu dzīvēs ir citas situācijas, no kurām nav viegli izkļūt. Tās rada šķēršļus mūsu mērķu sasniegšanai un dažkārt pat nevaram novērtēt, cik grūti tas ir. Tie var būt arī ambiciozi mērķi, kā piemēram, mūsu  5 miljonu maltīšu sapakošana, nekas nav neiespējams, ja mēs pieliekam pūles un strādājam pie šiem panākumiem katru dienu. Padomājiet par disciplīnu attiecībā uz kāpšanu pa kāpnēm. Katrs pakāpiens, ko uzkāpjat, un augstāk tas paliek grūtāk, tuvina jūs lietām, pēc kā jūs ejat.

Mēs zinām, ka pielietojot pastāvīgas darbības no visas sirds un regulāri, mēs varam mainīt pasauli. Tāpat kā zēns, kurš katru dienu apmeklē skolu, mums ir jāizkopj disciplīna, lai sasniegtu mūsu mērķus. Tā kā mēs svinam savu 40to pastāvēšanas gadu, veltiet laiku, lai iepazītos ar mūsu līderu neticamajiem sasniegumiem kopš biznesa sākuma. Es ceru, ka tas tevi motivēs un palīdzēs kļūt disciplinētam, lai sasniegtu ko vēlies 2018. gadā un arī vēlāk.


Two Ways to Become Disciplined in Giving:

1. Donate monthly to Forever Giving to help us fund the meals that will be packed globally throughout the next two years. 2. Find out where the next meal pack is near you or how you can organize your own by contacting your country office and commit to at least two meal packing events per year.


Forever Yours,
Rex Maughan 

Saistītie produkti