Uvidíme se ve Stockholmu

Každý rok naši kvalifikanti na Global Rally zažijí zkušenost, jako žádnou jinou, navíc na úžasných místech po celém světě. Global Rally kvalifikanti se každý rok jako první živě dozvědí o nových produktech, zažijí úžasné aktivity, absolvují školení od světových lídrů a spolu oslaví svůj úspěch s dalšími FBO z celého světa!


Global Rally nás v roce 2019 zavede do krásného severského města Stockholm ve Švédsku. Místní obyvatelé Stockholm nazývají "kráska na vodě". Stockholm se rozkládá na 14-ti ostrovech a má bohatou historii v kombinaci s moderní atmosférou. Skandinávský princip LAGO, nebo princip "prostě to správné množství" odkazuje na umění vyváženého života a dělá z něj dokonalou destinaci pro setkání FBO z celého světa.


Ti, kteří se kvalifikují na náš Chairman 's Bonus program, budou pozváni do Stockholmu, aby si vyzvedli jejich Chairman' s Bonus šek. Chcete velkorysý Chairman 's Bonus šek a výlet do exotické destinace po celém světě? Pak se vám nemůže stát nic lepšího, než kvalifikovat se na Chairman 's Bonus!


Kvalifikační období na Forever Global Rally 2019 končí 31. prosince 2018. Klikněte sem, pokud se chcete dozvědět více o podmínkách kvalifikace, abyste s námi mohli být v roce 2019 ve Stockholmu!