Do zobaczenia w Sztokholmie

Każdego roku laureaci Global Rally biorą udział w niezrównanym wydarzeniu, odbywającym się w zachwycających miejscach na całym świecie. Jako pierwsi poznają nowe produkty, biorą udział w wyjątkowych atrakcjach, uczestniczą w szkoleniach prowadzonych przez światowych liderów i świętują swoje sukcesy w towarzystwie laureatów z całego świata.


Na Global Rally 2019 pojedziemy do stolicy Szwecji Sztokholmu. To piękne skandynawskie miasto zwane przez mieszkańców „pięknością na wodzie” położone jest na 14 wyspach i łączy bogatą historię z nowoczesnością. Skandynawska zasada lagom, czyli „w sam raz” odnosi się do sztuki zrównoważonego życia, co czyni Sztokholm idealnym miejscem spotkania FBO z całego świata.


Osoby, które zakwalifikują się do naszego szczodrego programu Chairman’s Bonus również zostaną zaproszone do Sztokholmu, by odebrać swoje czeki. Czy może być coś lepszego niż szczodra premia i podróż do egzotycznych miejsc na całym świecie? Według nas nie!


Okres kwalifikacyjny na Forever Global Rally 2019 kończy się 31 grudnia 2018 roku. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej, jak wyjechać z nami do Sztokholmu w 2019 roku!