Vidíme sa v Štokholme

Každý rok naši kvalifikanti na Global Rally zažijú skúsenosť, ako žiadnu inú, navyše na úžasných miestach po celom svete. Global Rally kvalifikanti sa každý rok ako prvý naživo dozvedia o nových produktoch, zažijú úžasné aktivity, absolvujú školenia od svetových lídrov a spolu oslávia svoj úspech ďalšími FBO z celého sveta!


Global Rally nás v roku 2019 nás zavedie do krásneho severského mesta Štokholm vo Švédsku. Miestni obyvatelia Štokholm nazývajú  "kráska na vode". Štokholm sa rozkladá na 14-tich ostrovoch a má bohatú históriu v kombinácii s modernou atmosférou. Škandinávsky princíp lagomu, alebo princíp "jednoducho to správne množstvo" odkazuje na umenie vyváženého života a robí z neho dokonalú destináciu pre stretnutie Forever Bussiness Ownerov z celého sveta.


Tí, ktorí sa kvalifikujú na náš Chairman’s Bonus program, budú pozvaní do Štokholmu, aby si vyzdvihli ich Chairman’s Bonus šek. Chcete veľkorysý Chairman’s Bonus šek a výlet do exotickej destinácie po celom svete? Potom sa vám nemôže stať nič lepšie, ako kvalifikovať sa na Chairman’s Bonus!


Kvalifikačné obdobie na Forever Global Rally 2019 končí 31. decembra 2018. Kliknite sem, ak sa chcete dozvedieť viac o podmienkach kvalifikácie, aby ste s nami mohli byť v roku 2019 v Štokholme!