Stůjte za svými oblíbenci

Podle studie přední globální poradenské agentury McKinsey & Company je až za 50 procenty všech nákupů na slovní doporučení. Tato studie se několikrát opakovala a prokázala, že přímý prodej je životaschopnou metodou maloobchodního prodeje, zejména pokud se dělá správně.


Spotřebitelé jsou stále imúnnejší vůči reklamě v masmédiích a spoléhají se na slovní doporučení. Při výběru produktů se snaží poznat názory jiných lidí. V jiné studii se dokonce zjistilo, že reklama založená na slovním podání generovala dvojnásobný prodej jako placená reklama. Není to skvělá zpráva?


Sociální média a blogy určují, co se považuje za populární a většina lidí si danou věc nekoupí, dokud si nepřečte recenze. Popřemýšlejte o tom, jak se dozvídáte o nových restauracích, o nových filmech či o nových rekreačních destinacích. Ptáte se přátel? Čtete recenze? Lidé nejčastěji objevují nové produkty a věci na základě doporučení. Máme velké štěstí, že působíme v odvětví, které závisí právě od této činnosti. Stačí, když to budeme dělat správně. Úspěch v umění kterým je upřímnost. Zákazníci chtějí mít pocit, že dostávají rady, na které se mohou spolehnout, a informace, které vycházejí z reálných zkušeností.


Rád říkám lidem jednoduchou větu: "Buďte produktem produktu." Vaším úkolem jako zástupce společnosti Aloe Vera je ukazovat lidem, o čem vlastně jsou naše produkty z aloe a jak mohou lidem změnit život. Pokud se sami rozhodneme, že naše produkty jsou nejlepší, uděláme hlavní první krok k tomu, aby to zjistili i ostatní. Naším úkolem bude prodat pouze to, co jsme sami vyzkoušeli a otestovali. Na začátku si musíme vytvořit na každý produkt vlastní názor a mít s ním vlastní zkušenosti.


Prodeje a spotřeba produktů na bázi aloe vera stoupají. Není to jen nejnovější trend - poptávka po produktech pocházejících z přírody, které jsou připravovány se zanícením a péčí, roste rok co rok. Je jasné, že lidé vyhledávají společnosti, které nabízejí přírodnější, zdravé a velmi kvalitní produkty, na které se mohou spolehnout. A my jako společnost Aloe Vera se vždy snažíme tuto poptávku uspokojit.


Rozhodli jsme se pěstovat, vyrábět a dodávat naše produkty pomocí našich vlastních procesů a každý produkt, který se k vám dostane, je důvěryhodný. Vaše slovo jako ambasadora produktů a kvality, která je výsledkem naší vertikální integrace, je klíčové pro podporu prodeje a snahu pomáhat ostatním v objevování toho, co jim společnost Forever nabízí. Toto sociální podnikání funguje díky tomu, že produkty používáte, a rovněž díky způsobu, jak se o ně dělíte s ostatními.


Používání produktů je prvním krokem k budování úspěšného obchodu. Uvěřte jim a staňte se na ně odborníkem. Staňte se ambasadorem Aloe a vytvořte si podnikání, které bude založeno na vašich zkušenostech s fantastickým sortimentem produktů společnosti Forever.


Usmívejte se nadále,


Gregg Maughan