Wspieraj to, co lubisz

Według badania przeprowadzonego przez firmą konsultingową McKinsey & Company, nawet do 50% zakupów robionych jest na podstawie ustnej rekomendacji. Badanie to było robione wiele razy, potwierdzając, że sprzedaż bezpośrednia jest zyskowną formą obrotu detalicznego, zwłaszcza kiedy jest właściwie prowadzona.


Konsumenci są coraz bardziej odporni na medialny przekaz reklamowy, a chcąc dokonać właściwego wyboru, w coraz większym stopniu polegają na ustnych rekomendacjach i opiniach innych ludzi. W rzeczy samej, inne badanie wykazało, że marketing szeptany wygenerował dwa razy większą sprzedaż niż kampania reklamowa w mediach. To coś niesamowitego, prawda?


O tym, co popularne, decydują dziś media społecznościowe i blogi, a ludzie z reguły najpierw czytają opinie, zanim coś kupią. Pomyślcie, jak Wy dowiadujecie się o nowych restauracjach, filmach czy ciekawych wakacyjnych kierunkach. Czy pytacie znajomych? Czy czytacie recenzje? Nowe produkty i rzeczy odkrywa się dziś najczęściej dzięki rekomendacjom.


Mamy szczęście, że fundamentem istnienia naszej branży są dokładnie takie działania. My musimy tylko zadbać o to, by działać tak jak należy. Jest tylko jeden sekret sukcesu w sztuce rekomendacji – szczerość. Klienci muszą czuć, że rekomendacja jest uczciwa, a informacje wynikają z rzeczywistych doświadczeń.


Uwielbiam mówić ludziom to proste zdanie: „Bądź produktem produktów”. Twoja rola jako przedstawiciela Firmy Aloesowej – The Aloe Vera Company polega na pokazywaniu ludziom, o co tak naprawdę chodzi z naszymi produktami aloesowymi i w jaki sposób mogą one odmienić życie. Jeżeli masz nadzieję, że inni odkryją przewagę naszych produktów nad innymi, najpierw sam musisz ją odczuć. Jesteś w stanie sprzedać tylko to, co sam poznałeś i wypróbowałeś. Musisz zacząć od wyrobienia sobie opinii na podstawie swoich własnych doświadczeń z każdym z produktów.


Sprzedaż i konsumpcja produktów na bazie aloesu stale rośnie. I nie jest to tylko chwilowy trend – z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na bazujące na naturze produkty, tworzone z pasją i troską. Ludzie zwracają się ku firmom, które oferują więcej naturalnych składników i wysokiej jakości produkty, na których można polegać. A my, jako firma aloesowa, zawsze staramy się to właśnie oferować.


Zdecydowaliśmy się samodzielnie uprawiać aloes oraz wytwarzać i dostarczać nasze produkty, by móc zagwarantować, że każdy nasz produkt, który do Was trafia jest godny zaufania. Natomiast Wy jesteście ambasadorami produktów i jakości, która wynika z tej pionowej integracji – to, co mówicie, ma kluczowe znaczenie dla sprzedaży i dla pomagania innym ludziom w odkrywaniu oferty Forever. Ten nasz społecznościowy biznes działa dzięki temu, że używacie produktów i dzielicie się nimi z innymi.


Korzystanie z produktów to pierwszy krok do zbudowania udanego biznesu. Uwierz w produkty i zostań ekspertem. Bądź ambasadorem aloesu i zbuduj biznes oparty na własnych doświadczeniach z fantastycznymi produktami Forever.Keep Smiling,
Gregg Maughan