5K Pieredze: Pirmā reize kruīzā 2017

Tas nav noslēpums, ka katru gadu 5K Pasaules Saieta kvalifikanti saņem kādu īpašu baudījumu. No pusdienām ar dinozauriem Dabas vēstures muzejā Londonā līdz baudot safari bēgšanu Johannesburgā, atlīdzības un atzīšana ir daļa esot 5K, tās vienmēr ir neticamas atmiņas ko atcerēties. 

5K kvalifikanti ne tikai iegūst iespēju vairāk laika pavadīt Pasaules Saieta galamērķī, apmeklē arī speciālas apmācības Pasaules Elites Komandā un dodās ekskluzīvās vakariņās kopā ar Forever vadītājiem. 

Sasniegt 5,000 CC līmeni ir pārsteidzošs sasniegums pašam sev, Rex un vadības komanda vienmēr meklē jaunus veidus, lai uzlabotu uzņēmējdarbības iespēju FBĪ un motivē viņus attīstīt savas uzņēmējdarbības. Pagājušajā gadā, viņi vēlējās, lai vairāk cilvēku tuvotos veicināšanas programmām, kuri nopietni domā par savu biznesu - Menedžeri Ērgļi. Sākot ar šo gadu, visi pirmo reizi kvalificēsies 5K Pasaules Saietam, arī tiks uzaicināti uz Menedžeru Ērgļu Salidojumu tajā gadā! 

Priecājamies paziņot šos neticamos pasaules FBĪ, kuri dosies Menedžeru Ērgļu kruīzā 2017.gada oktobrī! Apsveicam! 

DIENVIDĀFRIKA
Margaret Nong
Nomonde Mwamba
Thobeka & Petrus Mabanga
Lungile Dlamini


BENELUX
Carine Simons & Hans Martens
Kristof Deferm & Iris Put

ITĀLIJA
Angelo Giannullo
Sonia De Simone & Salvatore Solarino

POLIJA
Urszula Zyskowska

VĀCIJA
Gabriele Reichard

MALAIZIJA
Yvonne Yap & Sunny Ng

INDIJA
Arun Kumar Surana

AAE
Nagwa Atef Abou Elkhair & Hosam Ibrahim KhathabVēlies arī būs šajos pasākumos? Tu vari! Iedomājies sevi nākošajā Pasaules Saietā un Menedžeru Ērgļu Salidojumā Forever 40tās jubilejas svinībās 2018.gadā. Ar smagu darbu un apņēmību, jūs varat paveikt jebko. Vai tas būs tavā nākošajā gadā?