5K Experience: nowi laureaci wyruszają w rejs 2017

Nie jest tajemnicą, że dla laureatów 5K Global Rally co roku przygotowujemy coś specjalnego. Od kolacji z dinozaurami w londyńskim Muzeum Historii Naturalnej do wyjazdu na safari w Johannesburgu, nagrody i uznanie towarzyszące realizacji 5K zawsze gwarantują niezapominane wspomnienia.


Laureaci 5K nie tylko spędzają więcej czasu w miejscu Global Rally, ale biorą również udział w specjalnych szkoleniach prowadzonych przez Global Leadership Team i członków zarządu Forever, by następnie wyruszyć na ekskluzywną, wieczorną przygodę.


Choć dojście do poziomu 5000 case credits to samo w sobie niesamowite osiągnięcie, Rex i zarząd zawsze szukają nowych sposobów na uatrakcyjnienie szansy na biznes dla FBO i dodatkowe zmotywowanie do rozwoju biznesu. W ubiegłym roku stwierdzili, że chcą zbliżyć więcej osób do programu promocyjnego, który jest niesłychanie ważny dla FBO nastawionych na poważny biznes – Eagle Manager. Począwszy od tego roku, wszyscy nowi laureaci 5K Global Rally są również zapraszani na Eagle Managers Retreat w tym samym roku!


Z ogromną przyjemnością ogłaszamy nazwiska niesamowitych, globalnych FBO, którzy w październiku 2017 wyruszą w rejs z naszymi Eagle Managerami! Gratulujemy!

RPA
Margaret Nong
Nomonde Mwamba
Thobeka & Petrus Mabanga
Lungile Dlamini


BENELUX
Carine Simons & Hans Martens
Kristof Deferm & Iris Put

WŁOCHY
Angelo Giannullo
Sonia De Simone & Salvatore Solarino

POLSKA
Urszula Zyskowska

NIEMCY
Gabriele Reichard

MALEZJA
Yvonne Yap & Sunny Ng

INDIE
Arun Kumar Surana

ZEA
Nagwa Atef Abou Elkhair & Hosam Ibrahim KhathabChcesz być częścią tych niesamowitych wydarzeń? Możesz! Wyobraź sobie siebie na następnym Global Rally i Eagle Mangers Retreat, gdy w 2018 będziemy świętować 40. urodziny Forever. Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości możesz osiągnąć wszystko. Dołączysz w przyszłym roku?