5K Tecrübesi: İlk kez Gemi Seyahatı 2017

Global Rally'de her yıl 5K kalifikasyonunu kazanmanın özel bir yanı olması sır değildir. Johannesburg'da bir safari gezisinin tadını çıkarmak, Londra'daki Doğal Tarih Müzesi'ndeki dinozorlarl eşliğinde yemekten, 5K olmanın bir parçası olan ödüller ve takdir her zaman bir ömür boyu inanılmaz anılar yaşatıyor.

5K yapanlar yalnızca Global Rally'de daha fazla konaklama kazanmakla kalmaz aynı zamanda GLTeam ve Forever yöneticileri tarafından eşsiz ve özel akşam yemeğine çıkmadan önce özel eğitim alırlar.

5.000 CC seviyesine ulaşmakta inanılmaz bir başarıya sahip olmakla birlikte, Rex ve Yönetim Kurulu, daima FBO'lar için iş fırsatı geliştirmek ve işlerini büyüdükçe onları motive etmek için yeni yollar arıyor. Geçtiğimiz yıl, daha ciddi çalışan insanları, işleriyle ilgili önemli olan teşviklere daha yakın hale gelmelerini istediklerine karar verdiler - Eagle Managers. Bu yıl başlayarak, Global Rally için ilk kez yapılan tüm 5000 CC'ye kalifiye olanlar o yıl Eagle Manager's Retreat'e davet edilecek!

Ekim 2017'de Eagle Manager gemide onları misafir etmekten heyecan duyuyoruz! Onları tebrik ediyoruz!

GÜNEY AFRİKA
Margaret Nong
Nomonde Mwamba
Thobeka ve Petrus Mabanga
Lunglu Dlamini

BENELÜKS
Carine Simons ve Hans Martens
Kristof Deferm & Iris Put

İTALYA
Angelo Giannullo
Sonia De Simone ve Salvatore Solarino

POLONYA
Urszula Zyskowska

ALMANYA
Gabriele Reichard

MALEZYA
Yvonne Yap & Sunny Ng

HİNDİSTAN
Arun Kumar Surana

Birleşik Arap Emirlikleri
Nagwa Atef Abou Elkhair ve Hosam İbrahim Khathab


Bu inanılmaz olayın bir parçası olmak ister misiniz? Sizde olabilirsin! 2018'de Forever'ın 40. yıl dönümü için bir sonraki Global Rally ve Eagle Manager toplantısında bizimle beraber olun. Etkili bir çalışma ve kararlılıkla her şeyi yapabilirsiniz. Gelecek yıl sizde olabilirsiniz!